• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Hromadné zveřejňování výsledků

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5567

Guest
Myslím, že je to tak jasné a jednoduché, že se vykašlu na vzor :)

Blabla: Když útočíte/bráníte se a chce se podělit o tom jak to vypadalo s někým nebo na foru, najdete výpis, zkopírujete kód a dáte kam potřebujete. V případě, že těch akcí je ale víc a zveřejňujete větší množství výpisů, stane se to otravným a časově poměrně náročným.

Proto navrhuji, aby se přiadla možnost zveřejnit všechny (zaškrtnuté) výpisy jedním klikem. Čili vyberu které chci (stejně jako když něco se správcem přesunujete/mažete), dám zvěřejnit, vyhodí mi to jeden kód, pod kterým se zveřejní všechny označené výpisy najednou a voalá...


Bude to zas trochu víc userfriendly


Děkuji za pozornost
 

DeletedUser7382

Guest
Ty myslíš hlášení z bojů ? :) To nevím, jestli to bude možné dát do jednoho BB-kódu, minimálně by byl dost dlouhý. :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak by byl dost dlouhý, no a co? Když třeba publikuješ 50 reportů, tak to je také dlouhé a k tomu i časově náročné =) Jsem pro
 

DeletedUser5567

Guest
Já nevím jak se bb kódy generují, ale předpokládám, že by se to dalo udělat, že by jeden kód odkázal na ty ostatní hlášení (čili by v tom kódu byla zakódovaná fce volání těch potřebných vypisů). Ale to je technická stránka věci, která se mě netýká a nevyznám se v ní.
 

DeletedUser7382

Guest
No, doufám, že by ten BB-kód dokázal ta hlášení seřadit časově. :p Jinak souhlasím, zajímavý nápad. :)
 

DeletedUser75

Guest
Neréálné, tento systém nebude navržen.
Lock a přesun.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru