• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

IV. Olympijská hra Zkouška boha Herma a bohyně Apaté

DeletedUser

Guest
browserspiele-wallpaper-topspiele-448x254-grepolis-01-bb.jpg

IV. olympijská hra - Zkouška boha Herma a bohyně Apaté

Vážení hráči,
startuje další olympijská hra (nemusí být však poslední), která bude možná trošku podobná té první... Ovšem zdaleka se nebude jednat o nějaký kvíz. Aby jsem nekecal okolo - přejdu rovnou k cíli soutěže. Od středy (11.4) do středy (18.4) se zde bude každý den objevovat jakási "pod-soutěž", ve formě hádanky, otázky, úkolu, hlavolamu... Za každou splněnou "pod-soutěž" může hráč získat až tři body (bude záležet na obtížnosti úkolu). Na rozdíl od kvízu není nutné odpovídat v den, kdy byla "pod-soutěž" zadána - Své odpovědi mi můžete zasílat klidně i po skončení soutěže (Viděl bych to, že odpovědi mi pošlete do 19.4. můžete však i dřív ;-)).

Odpovědí mi posílejte do soukromých zpráv
Dodržujte podmínky a pravidla Olympijských her
 
Nahoru