• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Jaké grafické programy používáte?

Jaké grafické programy používáte?


  • Celkový počet hlasujících
    127

DeletedUser

Guest
No řekněme, že si stáhnu obrázek, který někdo udělal ve photoshopu, dám ho do malování, něco udělám, uložim a už na něm jsou takový divný šmouhy a žádná hladká barva jako když to udělám ve photoshopu, proto radši používám photoshop i na zvětšování a zmenšování obrázků... :cool:
A zkus si tedy ten samý obrázek otevřít v tom svém Photoshopu, převeď ho na 256 barev a ulož ho jako JPEG a nastav mu kvalitu maximálně 10.

Taky tam budou šmouhy. Čím myslíš, že to je? Určitě ne programem.

Podle toho, cos napsal, vůbec nevíš, o čem je řeč - raději si stáhni zdarma Gimp a neutrácej za Photoshop - je pro Tebe fakt zbytečný.

Ale v jednom máš pravdu - změna velikosti obrázků v Malování je nepoužitelná. Na to ale bohatě stačí třeba IrfanView.
 

DeletedUser

Guest
Já používám Photofiltre...jako freeware není špatný,dají se tam udělat taky zajímavé věcičky (hlavně když se s ním umí), ale jasně že Photoshop bude lepší, ale pro mne celkem zbytečný, nezajímám se moc o grafiku ;)
 

DeletedUser

Guest
nejde o program i když toho udělá hodně ale můžeš posadiť ke dvoum počítačů blba z photoshopem a profíka z malování a kdo bude lepší?...
Ať žije malování!!!:)
 

DeletedUser

Guest
Pro ty, kdo tady zavrhuji malovani: http://www.youtube.com/watch?v=uk2sPl_Z7ZU

Jinak ja pouzivam na mensi upravy PhotoFiltre a kdyz potrebuju udelat neco hodne velkeho, tak jdu do Adobe Photoshop CS3 Extended.

Vomáčka.:)

Ale tohle je pro trpělivce, kterým já rozhodně nikdy nebudu - kdybych měl dělat takové tahy, tak si musím půjčit cizí ruku -> tipoval bych, že to bude dobrý malíř i na papíře a nejen v Paintu.
 

DeletedUser

Guest
to jo ale musím taky říct že na papíře toho de stále udělat lépe než na PC(teda když se to umí)
 

DeletedUser

Guest
No, jako na klasickou grafiku je lepsi ruka. Ale jde o to, no. V PC je dobry hlavne 3D. Pak taky to, ze to muzes lepe syte vybarvit (ale to nemusi byt vzdy plus). Je to takovy jak v cem a co... Kdyz mas u PC tablet, je to pak celkem dost znat.

Jinak k tomu videu, je to asi dost dobry malir i v realu, jen jsem chtel poukazat, co jde v malovani. Ja teda taky nemusim malovani, ale ten smajlik u nej tam neni opravnene podle me :D . Ja znam vic takovych videi (muzu naky pridat treba) a v MS Paintu se da udelat fakt hodne veci.
 

DeletedUser

Guest
GIMP jednoduchý snadný bezpečný a malé dítě se v tom umí orientovat:cool:
 

DeletedUser

Guest
Gimp, malování, Zoner photo studio10, zoner GIF animator 5

Ta anketa by se měla předělat tak, aby šlo označit více odpovědí, protože každý používá určitě více programů.
 

DeletedUser

Guest
Měla jsem Photomanagera. Ale během mého zamoření počítače viry jsem musela dát všechno pryč... takže najednou jsem přišla o software, kde jsem upravovala fotografie i obrázky a kde jsem vlastně měla "všechno zmáklý"...

Po reinstalu počítače se mi ho již nepodařilo nainstalovat, Gimp byl pro mne )(jako pro naprostého amtéra) na naučení příliš složitý a tak teď jsem ráda, že jsem se na novém prohlížeči naučila vkládat screen obrazovky do malování a dle potřeby po oříznout a poslat po skypu :(

Toť vše.
 

DeletedUser

Guest
nemám problémy pracovat ve více programech ale program photofiltre my vyhovuje (svojí jednoduchostí) :D
jinak papír je papír tam se toho dá udělat :D
 

DeletedUser

Guest
Já Adobe Photoshop CS5.5, Adobe Illustrator CS5.5 a další, Zoner Callisto, Zoner Photo Studio 12 Professional ale hodí se i obyčejné malování nebo Microsoft Office 2010
 
Nahoru