• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Jak jste se dostali ke Grepolis?

Kde jste se o hře Grepolis dozvěděli?

  • Přes kamaráda

    Hlasy: 71 21,5%
  • Přes reklamu

    Hlasy: 68 20,5%
  • Přes Divoké Kmeny

    Hlasy: 102 30,8%
  • Přes The West

    Hlasy: 61 18,4%
  • Jinak (Napište prosím jak)

    Hlasy: 29 8,8%

  • Celkový počet hlasujících
    331

DeletedUser

Guest
Velice by nás zajímalo, kde jste se vlastně o hře Grepolis dozvěděli a kdo vás sem vlastně dostal.

Děkujeme za vaše odpovědi...
 

DeletedUser

Guest
Já jsem se dostal ke Grepolisu pomocí pár věcí.Chtěl jsem něco podbného jak I*ariam, ale stejného jak DK.Později jsem se podíval na Oficiální stránky Innogames a tak jsem zjistil že nějaký Grepolis existuje :D
 

DeletedUser29

Guest
Já jsem se dostal ke Grepolisu pomocí pár věcí.Chtěl jsem něco podbného jak I*ariam, ale stejného jak DK.Později jsem se podíval na Oficiální stránky Innogames a tak jsem zjistil že nějaký Grepolis existuje :D

Přesně jako ty a já z the westu.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem se dostal k grepolisu, podobně asi jako většina přes DK.
 

DeletedUser

Guest
z innogamesu som tam každý deň a už odkedy tam bol ten obrázok antickej,ženy som vedel,že chystajú nejakú novu hru o Grepolis-e viem od úplného začiatku :)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem se o tomto dozvěděl na The-west Fanfóru takže jsem dal přes the-west... jinak jsem potom bádal na innogames různé info atd.
 

DeletedUser40

Guest
Já jsem se o Grepolisu dozvěděl díky fóru DK a předpokládám, že většina hráčů (jak z DK, tak i z TW) bude teď mít na začátku této hry stejný původ, než se hra dostane do ''světa''. ;)
 

DeletedUser

Guest
Já přes Divoké Kmeny nej hru.
Ale zatím uvidím, myslím si ,že Grepolis má šanci na úplně nej hru:D.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim Vas !
Ja by som sa tiez rad pripojil do diskusie , hlasoval som za poslednu moznost pretoze som sa o tejto hre dozvedel prostrednictvom pozvanky zaslanej e-mailom . Mozno ze som mohol zaskrtnut aj kolonku Reklama . Kazdopadne tato hra sa my paci a urcite ju doporucim vela priatelom takze v blizkej buducnosti Vam bude v ankete stupat cislo pri moznosti : Pres kamarata ;)
 

DeletedUser75

Guest
Přesně tak, přes DK. :)

Jen malý detail, právě jsme všichni porušili pravidla fora:

§11 Reklama

• Je zakázané vytvářet témata či posty za účelem propagace jiné internetové online hry, která nemá přímou spojitost s hrou Grepolis.

Nechtělo by to změnit třeba na hry firmy Innogames? ;)
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, přes DK. :)

Jen malý detail, právě jsme všichni porušili pravidla fora:

§11 Reklama

• Je zakázané vytvářet témata či posty za účelem propagace jiné internetové online hry, která nemá přímou spojitost s hrou Grepolis.

Nechtělo by to změnit třeba na hry firmy Innogames? ;)

Grepolis má spojitost s DK a TW právě přes Inno - přes výrobce. To je dostatečné spojení.
 

DeletedUser

Guest
Ne, Kerberos má pravdu, některé body v pravidlech fóra bude nutné ještě poupravit...díky
 

DeletedUser75

Guest
100 zlatých, díky. :D:D:D
Podle mě pravidla na foru v DK jsou dobrá, jen je lehce poupravit a dát je sem. :)
 

DeletedUser

Guest
No je to jednoduché. Protože hraju DK tak o tom, že se hra spouští vím odtamtud. Jak vidím, je tato hra podobná DK, takže tu není tak velký problém v orientaci a ovládání hry :eek:)
 
Nahoru