• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Jak jste se dostali ke Grepolis?

Kde jste se o hře Grepolis dozvěděli?

  • Přes kamaráda

    Hlasy: 71 21,5%
  • Přes reklamu

    Hlasy: 68 20,5%
  • Přes Divoké Kmeny

    Hlasy: 102 30,8%
  • Přes The West

    Hlasy: 61 18,4%
  • Jinak (Napište prosím jak)

    Hlasy: 29 8,8%

  • Celkový počet hlasujících
    331

DeletedUser

Guest
dala som si všetky spoločnosti co poznam ze robia online hry a našla som že iiii innogames ma niečo nove tak šup tam a už to hram ale 2 mesiace :) a dokonca som si zlepšila znamku z neminy takže dvojnasobna radosť :D
 

DeletedUser

Guest
Na SK TW fore pribinacek pisal ze jedemeee uz je aj cz alebo tak nejako no a odvtedy to hrajem :D
 

DeletedUser

Guest
Já sem si přečetl oznámení o tom, že grepolis je zpuštěna v ČR na DK i The-West, ale na westu dřív, takže sem dal z T6he-Westu
 

DeletedUser

Guest
Já viděl oznámení na fóru The West a líbili se mi obrázky ...... a tak jsem tady!:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Přes Westa, když někdo všimnul na stránkách Inna, jak je tam nějaká ženská, rozkřiklo se to všude a pak ještě trailer :p
 

DeletedUser

Guest
Cez west odkedy napísali že je nová hra od innogames tak som sa každý deň díval či neny už česka abo slovenská verze.
 
Nahoru