• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Jak jste se dostali ke Grepolis?

Kde jste se o hře Grepolis dozvěděli?

  • Přes kamaráda

    Hlasy: 71 21,5%
  • Přes reklamu

    Hlasy: 68 20,5%
  • Přes Divoké Kmeny

    Hlasy: 102 30,8%
  • Přes The West

    Hlasy: 61 18,4%
  • Jinak (Napište prosím jak)

    Hlasy: 29 8,8%

  • Celkový počet hlasujících
    331

DeletedUser

Guest
no já jsem se ktéto hře přes The West, sice mi tato hrá z části připomíná DK a dalších pár nezmiňované hry. Ale líbí se mi moc i když se teprve rozjíždí. Věřím že se týmu podaří vychytat chyby i s pomocí hráču
 

DeletedUser

Guest
Já jsem o něm věděl z West fóra, ale hrát jsem to nechtěl to až když jsem to vidělu kámoše
 

DeletedUser

Guest
Vorian: (sám se smazal, ne já jeho): Zmiňování konkurenční hry, pokud nejde o sorvnávání her (ikariam atd.), není dovoleno!
 

DeletedUser

Guest
Zmiňování konkurenční hry, pokud nejde o sorvnávání her (ikariam atd.), není dovoleno!

Promiň, ale jak koukám, tak koukám, v pravidlech nic o srovnávání her nevidím ... btw. dle tvého výkladu jsi to teď právě sám porušil ... ale to už rejpu ... ;)

zpátky k tématu: ke Grepu jsem se dostal díky DK
 

DeletedUser

Guest
Jako většina ostatních přes DK. Ty jsem hrál více jak 2 roky.
 

DeletedUser

Guest
No, já jsem se dostal k teto hre pomoci reklam a tak.
Hrál jsem celou dobu grepolis.de a dnes jsem si všiml že to je i cz.
 

DeletedUser

Guest
Zdravim Vas !
Ja by som sa tiez rad pripojil do diskusie , hlasoval som za poslednu moznost pretoze som sa o tejto hre dozvedel prostrednictvom pozvanky zaslanej e-mailom . Mozno ze som mohol zaskrtnut aj kolonku Reklama . Kazdopadne tato hra sa my paci a urcite ju doporucim vela priatelom takze v blizkej buducnosti Vam bude v ankete stupat cislo pri moznosti : Pres kamarata ;)

Mě taky přišla reklama na mail a musím přiznat, že je to první na kterou jsem reagoval :p
 

DeletedUser

Guest
NO mne ju predstavil ujo Linteo na zraze DK pred cca 100 rokmi
 

DeletedUser

Guest
Přes paladina - Dk, říkal jsem si, že to bude blbost, ale jak jsem četl paladina tak jsem si řekl, že to něco do sebe má ..
 

DeletedUser

Guest
Hrál to můj bratranec, a pak mi to přišlo emailem a tak jsem se registl.
 

DeletedUser

Guest
ja docela náhodou pri hledani neceho jsem si vsiml reklamy a uz jsem se registroval
 

DeletedUser

Guest
Nejspíš přes DK (nebo The-West?:)). Prostě jsem se po nějaké době šel kouknout jestli není novej server a nahoře vidím odkaz na novou hru. Říkal jsem si, že už bylo na čase. :grepolis
 

DeletedUser546

Guest
ke grepolisu sem se dostel pres ikariam ktery hraji 2 roky
 
Nahoru