• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Jakou hudbu posloucháte?

DeletedUser

Guest
Tak já poslouchám všechno(skoro) :) ale nejrači mám metal, konkrétně gothic metal. ale rád si poslechnui vše co se mi líbí. moje nejoblíbenější kapely jsou nightwish,within temptation, eluveitie, a spousta jiných :)
 

DeletedUser

Guest
Nejsem nijak zaměřená na určitý hudební žánr a postupem času se ty interpreti obměňují. Ráda si poslechnu filmovou hudbu z produkce Hanse Zimmera, především jeho sountrack k Pirátům z Karibiku. Dále hudební tvorbu k filmům od Dannyho Elfmana. Z americkolatinského žánru Shakiru. Z těch tvrdších stylů Nightwish nebo Nickelback. Protikladem tomu třeba Blackmore's Night.
 

DeletedUser

Guest
Momentálně poslouchám výčitky mé přítelkyně že nemohu za ní dneska přijít :D

Poslouchám dá se říct vše, ale vic mi přirostl k srdci Hip-hop a Rnb
 

DeletedUser

Guest
Poslouchám rock, skupiny R.E.M a U2, ale hlavně hity 80,s a 90,s .
 

DeletedUser

Guest
Nejsem nijak zaměřená na určitý hudební žánr a postupem času se ty interpreti obměňují. Ráda si poslechnu filmovou hudbu z produkce Hanse Zimmera, především jeho sountrack k Pirátům z Karibiku. Dále hudební tvorbu k filmům od Dannyho Elfmana. Z americkolatinského žánru Shakiru. Z těch tvrdších stylů Nightwish nebo Nickelback. Protikladem tomu třeba Blackmore's Night.

někdy mám pocit, že Zimmer vykrádá sám sebe :p, ale je fakt,že když se sejdou s Lisou Gerrard, jde jim to moc pěkně. Osobně za nejlepší soundtrack považuju Barbara Conana od Poledourise - pokud neznáš velmi doporučuju :D
 

DeletedUser

Guest
..eee.... že v bijou v Montgomery slony mě moc nedojímá.....přijde mi to jenom o málo lepčí než Bílá orchidej :cool:
 

DeletedUser

Guest
Mňo ju... všichni nemůžeme být tak romantičtí a poslouchat hudbu k tomu velkýmu a hrozně přetloustlýmu barbarovi, kterej nejprve aby ženu dostal, tak ji vyzve na souboj s mečem....

Tremská hudba texty mluví a hladí duši.... Nepotřebuji si do uší pouštět nějakej vyrvál a rachot, když mi stačí jemné tóny kytarky u praskajícího ohníčku ;)

nemám nic proti kytaře - Ritchie Blackmoore, Jimmi Page, Paul Gilbert, Satriani, Eric Clapton, Wolf Hoffman, nebo třeba Hladík či Michal Pavlíček... naprosto geniální!!!!!
....ale tři akordy pouhé to mi srdce nerozechvěje ;-)
 

DeletedUser

Guest
hm.. takmer všetko a postupne sa to obmieňa.. ešte pred nedávno som frčala na dnb, teraz je to rnb, soul, dance, trance, hip hop, techno, pop a už tretí deň fičím na SMOLA A HRUŠKY aa ešte na jednej skladbe na tej fičím už týždeň, je to Ryan Adams - Wonderwall :D:D a už dlhšiu dobu oblubujem hudbu Adama Younga (Owl city).. keď sa spatne pozerám na to čo som napísala, veru sú to čudné kombinácie..
 

DeletedUser

Guest
Poslouchám různé žánry... jak kdy :D kromě dechovek, opery atd. :D
 
Nahoru