• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kamarád 2 díl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5504
  • Vytvořeno

DeletedUser5504

Guest
Po zážitku dnes odpoledne, kdy jsem zjistil že můj kamarád popíjí krev a provádí divné rituály, začínám Petra opravdu podezírat. Ale z čeho vlastně? Mám podezření, že tu něco není v pořádku. Ale co? Možná bych toho přemýšlení nechat. Ale nutkání zjistit co je Petr vlastně zač........ je prostě neúprosné. Nechtěl jsem nic říkat rodičům. Mysleli by si, že jsem se zbláznil. Ale já se nezbláznil. To Petr. A ani ten ne. To všechno se zbláznilo. Od malička jsem věděl že s Petrem není něco v pořádku, ale...... tohle je moc. Sám ale nic nezmůžu. Musím něco vymyslet. Proboha! Nedokážu se soustředit! Je toho na mě moc. Sakra! Co to je? Něco cítím. Něco velmi negativního. Něco tu je. Něco je v mém pokoji. Něco mě sleduje. Ale co? A proč? Petr možná pojal podezření že ho sleduji. Třeba chce abych to všechno řešil. Bude to nějaká bouda. Zvuk. Slyším zvuk. Velmi nepříjemný zvuk. To je....... ,,ÁÁÁÁÁÁÁCH!" vykřikl jsem. Něco mě ničí. Je to strašný zvuk. Takové vysoké pištění. Jako by to bylo v mé hlavě. Je to hlasitější. Slyším to stále hlasitěji i přes zakryté uši. Najednou...... ticho. Buď jsem ohluchl, a nebo to přestalo. Odkašlal jsem si. Zjistil jsem že slyším a dal jsem se do pohody. Ve skutečnosti jsem se v pohodě necítil. Jen jsem chtěl vzbudit takový dojem. Vyprahlo mi v ústech. Potřeboval jsem se napít. Na stole jsem měl hrnek s vodou. Než jsem stačil zvednout hrnek něco mě popadlo. Dalo mi to ruku na ústa. Pošeptal: ,, Nekřič!" Přestal jsem se vzpírat, kvůli obavě o svůj život. ,, O co ti jde?" zeptal se. Nevěděl jsem o čem mluví. Chtěl jsem se otočit ale zastavil mě. ,, Neotáčej se! Tak o co ti jde?!" naléhal. ,, O nic." snažil jsem se odpovědět sebevědomě. Ale svůj roztřesený hlas jsem nezastavil. ,, Proč se zajímáš?" pořád se vyptával. Ale nepřesně. Netušil jsem o čem mluví ale pak mi to došlo! Petr......... Ne, Petr to být nemohl. Petr byl menší jak já a tenhle byl značně vysoký. Možná jeho komplic. Ale o co jim jde. ,,Netuším o čem mluvíte," stále jsem vyděšeně odpovídal. ,, Ale víš. Už se nepřibližuj. Jestli se pokusíš se zajímat dále, zemřeš." Byl tu problém. Neměl jsem jistotu zda se jedná o Petrův případ. Nevěděl jsem o co se mám přestat zajímat. Nic nedávalo smysl. Ještě více nedávalo smysl to, že měl opravdu hodně ochlupené ruce. Nestříhané nechty. Jako drápy. Měl ovšem lidský hlas. A nehty byly také lidské ale nestříhané alespoň 2 roky. Chtěl jsem ho uhodit hrnkem. Vylil jsem na něj vodu. Zalekl se. Skoro brečel. Začal zděšeně ječet a vyskočil z okna. Podivuhodné. Skočil ze 6. patra. Rychle jsem se podíval z okna ale on nikde. Divné. Opravdu divné. Na zemi byl zvláštní přívěsek. Vypadal jako nějaký magický amulet. Co to všechno znamená?...................................




První díl se vám líbil. Pokud bude i druhý budu pokračovat. Příští díl bude delší. Ale tohle je prostě jen chuťovka. ;) PS: Pospíchám a omlouvám se za krátké a nevypracované věty. Na příští díl jsem si vyhradil čas. A slibuji že zítra během dne vyjde nový díl abyste měli přísun nových informací co se s Petrem děje. Musím říct že je to podle skutečné mnou zažité události. Ovšem trochu je to poupravené do fantasy. Musím říct že krev se ve skutečnosti neobjevila. A i zakončení mé série bude jiné :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
s tým koncom si sa mohl trochu viac vyhrať ale inak je to vynikajúce ;)
 

DeletedUser

Guest
Zase skvělé, akorát si dej pozor na ty čárky.
Ale děj mě naprosto pohltil, už se těším na další díl.
 

DeletedUser5504

Guest
Já vím :) Čárky! To je moje slabá stránka. Mám s tím problém již od základky. Snažím se to tedy dohnat tím dějem. V příštích dílech to chci vylepšit, ale mám obavy zda to ještě více nepokazím. I teď, na vysoké škole je to snad jediný problém který mám, jinak jsem jedničkář. Je to pocta, že mi sám blogger Khán pozitivně hodnotí můj příběh. :D A jsem rád že se vám to líbí. Rozhodl jsem se psát prostě jen z nudy. Dříve jsem tady na fóru psal pouze básně, ale samozřejmě jako amatér. ;)
 
Nahoru