• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kamarád 3-díl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5504
  • Vytvořeno

DeletedUser5504

Guest
Mám to celé zamotané. Všechny události které se semlely do jedné spleti záhad mi motaly hlavu. Přemýšlel jsem co se to děje. V našem poněkud nudném sídlišti se nikdy nic zajímavého nestalo. Přepadení místní hospody kousek odsud bylo na dením pořádku. To že tu před domem stálo policejní auto nebylo nic divného. Opravdu až na tyto banální případy jako třeba, přepadení kvůli telefonu nebo penězům se tu nic divného neděje. Ovšem tohle byla vyjímka. Toto je opravdu to nejzáhadnější co se kdy do historie sídliště událo. A nebo třeba ne. Třeba je tohle sídliště nějakým způsobem zakleté a panují tu zvláštní případy. Nikdy se mi nic podobného nestalo. To že Petr popíjí krev a provádí jakési rituály je až moc zvláštní. Také mě napadlo zda Petr, nebo jeho rodina, není členem nějaké sekty nebo klanu. To by pak všechno vysvětlovalo. No všechno ne. Myslím že popíjení krve a tancování nebo klení, by nezajistilo to, že ten kdo tu včera byl, se umí teleportovat nebo létat. Docela mě tedy udivuje že někdo vyskočí ze 6. patra a nic se mu nestane. A to že se bál vody. Jakmile jsem na něj ti vodu chrstnul hrnek zděsil se a utekl. Být jím zabil bych toho kdo mě polil. Ale on zmizel. A zrovna ten den kdy pršelo Petr nepřišel do školy. Může to být nějak spojené? Pořád tu je možnost že ten včera byl Petr. Ale pokud se mu povedlo vyrůst minimálně o 30 centimetrů přes odpoledne, tak klobouk dolů. Navíc v jeho věku by se růst měl přerušit. Nikdy se mi však nezdálo že by se Petr bál vody. Vždy nosil ten ovocný čaj, a nebo šťávu. No jasně! Nikdy nepil ovocný čaj! Nikdy nepil ani šťávu. Vždy sebou nosil krev. Ale tady je ta zápletka. Kde tu krev bere? Je snad vrah? Nebo někdo z jeho rodiny nebo přátel? No i když Petr moc přátel neměl. Byl sice přátelský, milý a ochotný. Ale byl moc zvláštní. Každý kdo se s ním setkal to postřehl. Byl to velký myslitel. Ve škole byl moc šikovný. Ovšem moc srandy s ním nebylo. Vždy jen přemýšlel. A dost dlouho. Čekal jsem zda z něj vypadne nějaký převratný proslov. Jednou by vynalezl snad druhou žárovku. Jeho sestra byla taky taková. No pro všechny případy si sebou budu brát vodu. A ten amulet. Ten zase přihrává tomu názoru, že Petr je členem nějaké sekty. Ovšem měl jsem strach zda nezaplatím životem za moje pátrání jak říkal ten dotyčný včera večer. Měl jsem po ruce vodu abych se mohl bránit. Netušil jsem zda budu mít další návštěvu.Křik. Vyděsil mě náhlý křik venku. Byl to chlapecký hlas, a však velmi vysoko posazený. Bylo to jako vytí. Bylo to přímo pod mým oknem. Vykoukl jsem z okna a do hlavy mi nabourala další podstatná informace. Sice jsem netušil čím je podstatná ale určitě mi pomůže. Ten kdo křičel a vyl....... byl Petr. Válel se po zemi a vřeštěl. Chodili kolem něj lidé. Jako by si ho nevšímali. Jako by ho neviděli ani neslyšeli. Nemohl jsem si to vysvětlit a chtěl jsem to uzavřít hned teď. Naskočil jsem do výtahu a jen do přízemí. Běžel jsem a otevřel dveře. Petr tam nebyl. To bylo nejen zvláštní, ale i děsivé. On mě viděl. On věděl že jdu dolů. On to dělal záměrně. Ale nikdo ho neviděl. Jak to? Sedl jsem si vedle celkem starého pána, který seděl na lavičce. Nechtěl jsem na něj zhurta, i když jsem věděl že Petr mezitím uniká. Promluvil jsem: ,, Viděl jste toho chlapce?" Pán se na mě podíval a spustil: ,, Ne. Toho vidíš jen ty!" ,, Jak to myslíte? Jen já? A vy víte o čem mluvím?" docela jsem se překvapeně ptal. ,, Máš hodně otázek. Myslím to tak, že ten chlapec kterého si viděl, je jen v tvé mysli. Ve skutečnosti tu třeba žádný není. Třeba si v depresi a představuješ si. A to je i odpověď na tvou druhou otázku. A na tu třetí ti odpovím tak. Vím o čem mluvíš. Stalo se mi to taky. Měl jsem chuť na salát a ten salát tu byl. Ale ve skutečnosti nebyl." povídal. Chvíli jsem si myslel že si dělá srandu, ale pak jsem podstatu jeho vyprávění. Chtěl salát a viděl ho. A já chtěl vidět Petra a viděl jsem ho. Ale tohle nebyla představa! Protože právě se mi u okna mihlo něco černého. Zavřené okno bylo náhle otevřené dokořán. Bežel jsem zpátky. Když jsem dorazil do pokoje tak voda byla rozlitá a amulet pod oknem............. pokračování příště :D


Trochu přemýšlecí díl :D V příštím díle to bude obzvlášť makačka (teda pro mě :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Čím ďalej je to napínavejšie a čím ďalej sa na to viac namotávam :-D .Inak keby si vydal knihu tak mi napíš mile rád si ju kúpim ;-) . P.S švihni si s ďaľším dielom už sa neviem dočkať :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jsem si konečně našel čas, abych si to přečetl.
Začíná být důležité uvědomovat si souvislosti a detaily. (A přesně takové příběhy mám rád, takže budum rád, když v tomhle smylu psaní budeš pokračovat.)
Dále vidím, že už tolik nezapomínáš na čárky, sice jsi je nevychytal všechny, ale lepšíš se. Akorát mi trochu nedává smysl věta: "Jakmile jsem na něj ti vodu chrstnul hrnek zděsil se a utekl.", je sice vidět, jak jsi to myslel, ale přetrhává to napětí, což je docela škoda.
Na závěr bych chtěl říct, že píšeš skvěle a máš dobrou myšlenku, hlavně vytrvej.
 
Nahoru