• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kapacita lodí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nebylo by možné top upravit, aby výzkum zvyšující kapacitu transportů nepřidával kapacitu i ostatním lodím?
A těm ostatním třeba jenom kapacitu 4 nebo 3, ať nežeru.
A klidně i za cenu zdražení toho výzkumu.

Ale určitě si myslim, že více lidí by to uvítalo a přidalo by to další možnosti jak plánovat flotilu a jak s ní operovat.
 

DeletedUser40

Guest
Já jsem zcela pro tento návrh, protože osobně bych uvítal, kdyby měly všechny lodě nějakou tu přepravní kapacitu, i kdyby to měly být čísla hraničící s nulou, jelikož mi to přijde docela nepromyšlené, aby mohly přepravovat jen transportní čluny, takže za mě v tomto ohledu ANO.
 

DeletedUser

Guest
Ono by opravdu stačilo, kdyby se to ta přidalo těm lodím třeba i jenom o nějakou symbolickou kapacitu jako třeba jenom kapacita 2 až 4 na jednu loď. Od začátku tak nějak zvažuju, že by se tahle kapacita objevila až po tom výzkumu, aby to nebylo moc jednoduchý. A klidně i za cenu zdražení toho výzkumu. IMHO velmi dobře investované surky.
 

DeletedUser

Guest
Dobrej nápad, aby každá loď měla nějakou přepravní kapacitu, alespoň to minimum. mě se tenhle nápad líbí.
 

DeletedUser

Guest
Ne moc, jinak by transporty ztratily smysl, ale nějaké základní minimum po tom výzkumu by podstatně zlepšilo možnosti využití flotily.
Ale zároveň o to víc ohrozilo přepravované vojáky.
 

DeletedUser

Guest
výzkum

aegypte navrhuji aby se ta kapacita NEZKOUMALA jelikož vše v akademii nevynalezneš tak by bylo dost blbé aby byl další výzkum:) a jestli to bude tak že se to bude muset zkoumat tak to bude takovíto:(:grr ale při utocích ti vojáky ztratit nemusíš stačí vyslat čistící utok a pak vojáky na lodích
 

DeletedUser

Guest
Měl sem na mysli to, že jak je výzkum pro zvýšení kapacity transportům, že zároveň tenhle výzkum by přidělil nějakou tu minimální kapacitu i ostatním lodím. Ne zavádět nový výzkum.
 

DeletedUser

Guest
aha

aha tak že od začátku by měly všechny lodě kapacitu třeba ohnivka 2 a ten výzkum by jim dal třeba 3 navíc?:-/
 

DeletedUser40

Guest
No jestli jsem Aegyptiuse správně pochopil, tak je to myšleno tak, že až po výzkumu budou mít všechny lodě nějakou kapacitu.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak.
Před výzkumem rozšíření kapacity ostatní lodě s kapacitou nula a až po vyzkoumání rozšíření kapacity, by nějako tu minimální získaly i ostatní lodě.

A to buď paušálně všem ostatním bez rozdílu přidat 2

A nebo to třeba rozdělit:
birémy, demoliční loď a ohnivky 1
trirémy 2-3
Kolonizační loď 10-20
 

DeletedUser

Guest
myslím že by se mohl výzkum stát od 2 výzkumné body víc
 

DeletedUser

Guest
No, já bych radši kdyby se to zdražilo jenom surovinově
big_laugh.gif
 

DeletedUser

Guest
to mi asi budeš závidět ale já mám výskumy udělané všechny jaké potřebuji a mám ještě 14 výskumních bodů
 

DeletedUser40

Guest
To je irelevantní odpověď. Ne každý využije totiž všechny své body, takže já bych byl spíše pro ty suroviny.
 

DeletedUser

Guest
velice dobrý,ale do demoliční lodi bych teda nikoho nedával xD
 

DeletedUser

Guest
proč?
nedá se s ní útočit,jedině podporovat a tam na podpoře si voják vystoupí na pevninu loď se zničí a voják nemusí umřít jen se zase nebude moct přepravit domů jedině na dva krát
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru