• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
Jasné, len ma trošku zaskočilo, keď chceš napísať jednu správu a musíš 3x kliknúť to znesieš, ale keď robíš aliančné forum tak ťa to jednoduchu naštve :-O
A keď pri pátraní zbadáš, že niekto z pozície "moci" jedná nie tak ako by podla mna bolo vhodné...to je rovnica ktorá má presný výsledok. Bla-bla-bla kašlem na to skrátka voda pod mostom. Uživájme hru a zábavu:cool:
 

DeletedUser

Guest
XD a to se tu psalo že prej tu bude nuda a hned tu sou už 3 stránky:)
 

DeletedUser

Guest
Pokud vám ten příspěvek přišel trošku silnější tak se omlouvám, ale předtím než došlo k pročištění fora, tam bylo 12 stránek příspěvků, mezi nimiž se téměř ztrácelo vyjádření administrátora - což je osoba nejpovolanější k takovímto výrokům.

A opravdu mi přijde zbytečné aby tam každý napsal že je něco špatně a že bychom to měli opravit.
nehledě že z mého pohledu to mohlo dopadnout tak že co příspěvek to karta, což by pro některé z uživatelů znamenalo hrubým odhadem blokaci na několik měsíců, myslím že v porovnání s tím byla má ostřejší slova mírná..
 

DeletedUser

Guest
Ale jasné, ten prvý blok beriem.

A ten druhý si jednoducho nevšímam :hmm
 

DeletedUser

Guest
Tak co, jak Vás to baví? :-/ Teda abych řekl pravdu tak DK je lepší...
 

DeletedUser

Guest
Zatial trošku problém v orientácii na mape, ale myslím, že je to taká "rozšírenejšia" verzia DK. Mne sa páči :)
 

DeletedUser

Guest
Dk je rychlejší,nebo možná to děla jenom mě,ale mam to dost pomalý:grr
 

DeletedUser

Guest
Mě na Grepolisu vadí, že to okopírovali od browsser hry Ikariam...Kdo hrál tak ví...
 

DeletedUser

Guest
Mě vadí ty výhody po zakoupení premium, jinak okopírované... Nemyslím si to, dnes už se téměř nedá udělat originální hra. Třeba na způsob DK mě napadají hned 3 konkurenční hry.
 

DeletedUser

Guest
Mě vadí ty výhody po zakoupení premium, jinak okopírované... Nemyslím si to, dnes už se téměř nedá udělat originální hra. Třeba na způsob DK mě napadají hned 3 konkurenční hry.

Nápodob. ale každá hra skýtá možnosti které nenabízí zase jinná hra. Takže vlastně by se to dalo nazvat kopírováním ale každá hra má něco do sebe...:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Taky vás zdravím v kavárně. Hra je podobná s DK, ale přesto trochu jiná, s jinou grafikou, jinými možnostmi. Hraji aktivně na DK, ale přeci jen se těším, jak se to zde bude vyvíjet :eek:)
Ale ty smajlové jsou příšerný...
 

DeletedUser

Guest
myslím, že to bude jiný než DK. - za prvý se tady daj zakládat kolonie a na založení kolonie budete potřebovat něco jiného než na její ořevzetí. Za další má každé město svůj výzkum, který nejde dostavět na max, takže v různých městech budeme asi dělat různý výzkum, různé jednotky a předpokládám i jiné určení..

také jsou zde farmářské vesnice, které se nedají zabrat, ale dá se v nich farmařit, nebo také rekrutovat jednotky...

také vesnic se mi zdá celkově bude méně než na kmenech, o to ale budou důležitější, takže myslím, že to bude hodně jiné...
 

DeletedUser

Guest
zdravim, tak sem přišel ze školy. Nejde mi net, takže píšu od kámoše. už sem se zase pěkně propad v zžebříčku z nějaký 1000 na 2000 musim to dohnat i když mi to net nedovoluje....:grr:grr:grr
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru