• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kolik času trávíte denně na Grepolisu?

Kolik času dokážete věnovat této hře?

  • Pár minut

    Hlasy: 4 3,7%
  • Půl hodiny

    Hlasy: 11 10,3%
  • 1-2 hodiny

    Hlasy: 30 28,0%
  • 3-4 hodiny

    Hlasy: 27 25,2%
  • 5 a více

    Hlasy: 35 32,7%

  • Celkový počet hlasujících
    107

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

kolik svého volného času dokážete věnovat této hře?

Tím je myšleno jak hraní hry samotné, tak i strávená doba na fóru.

Děkujeme za Vaše odpovědi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Denně tak asi 1-2 hodiny, ale bohužel nevidím v žebříčku u svého jména pozitivní výsledky.:grr
 

DeletedUser4489

Guest
jak dlouho hraju

já jsem schopen u počítače vysedět i celý dny a při tom hraju Grepolis
 

DeletedUser4783

Guest
Asi 3 hodiny. Ale začínám na tom být závislý. Jednou v noci jsem zapnul kompa a byl jsem tam asi 4 hodinky
 

DeletedUser6058

Guest
jsem tu vic nez je zdravo vic jak 6hodin a kupuji si i premiumky:cool:
 

DeletedUser

Guest
záleží na tom co je za den jinak to dokazu hrát i 12hodin bez přestávky(na piti nebo na zachod):cool:
 

DeletedUser

Guest
zdravím asi tak 12 hodin, no ted to o půlku srazím je teplo jinak zblbnu:)
 

DeletedUser

Guest
Jak kdy. Dal sjem 5 a více, ale to víte. Někdy se jede k někomu na návšťevu atd. O prázdninách 5 a více. Když se chodí do školy tak asi 2-3 hodinky.
 

DeletedUser

Guest
obvykle tak ty 2hodky,protože chodím do školy :( ale o víkendech 3a více... :)
 

DeletedUser

Guest
Jak kdy... Někdy vůbec, někdy třeba 12 hodin :-D Podle toho jestli je nebo není co dělat jinde
 

DeletedUser

Guest
ako kedy.... záleží od toho či niečo plánujem, nejaký HÚ... ale denne asi hodinu a potom keď sa niečo deje tak aj 5...
 
Nahoru