• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kolik vám je let?

Kolik vám je let?

  • 0 - 10 let

    Hlasy: 16 4,1%
  • 11 - 14 let

    Hlasy: 113 28,8%
  • 15 - 18 let

    Hlasy: 80 20,4%
  • 19 - 25 let

    Hlasy: 62 15,8%
  • 26 - 35 let

    Hlasy: 51 13,0%
  • 36 - 50 let

    Hlasy: 52 13,3%
  • 51 - 99 let

    Hlasy: 18 4,6%

  • Celkový počet hlasujících
    392

DeletedUser3693

Guest
dík

děkuju za tuhle anketu. je mi 42 a uklidnilo mě, že tu nehrajou jen děti
 

DeletedUser

Guest
Buď v klidu, hrajou to i promovaní inženýři
big_laugh.gif
 

DeletedUser

Guest
děkuju za tuhle anketu. je mi 42 a uklidnilo mě, že tu nehrajou jen děti

Mně je 55 a hra mně docela zaujala ( jinak moc ON-LINE hry nehraju ) a znám i starší co hrajou.
U konkurenční firmy co provozuje ON-LINE hry , hraje jedna babička , které je 83 let a existuje nepsaná dohoda - kterou si nedovolí porušit nikdo z celého servru - že pokud nezaútočí ONA na někoho , tak je naprosto vyloučené aby kdokoliv útočil na ni.
Ale jinak si myslím že věk ani tak není důležitý ( klidně tě sundá smrkáč kterýmu je 15 a je mu jedno kolik je tobě :) )

Buď v klidu, hrajou to i promovaní inženýři
big_laugh.gif

No tak sice nejsem žádný ING. ale sem DR , CSC :cool:
 

DeletedUser

Guest
Zdravím! Ve světě Grepolis patřím mezi nejmladší (právě přišivší:) ) v reálu je to naopak.
 

DeletedUser

Guest
Ještě jsem mlád, zachvíli budu mít 14.:D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a co když někdo má sto a více let moje prababička má 105 ale hru nehraje ale co když má někdo tolik let?
 

DeletedUser

Guest
Řekl bych že v tom věku už nikdo nebude mít náladu tuhle hru hrát ;)
 

DeletedUser

Guest
Já měl v květnu 21,ale koukám,že tady jsou o dost starší takže jsem tady jak děcko.:)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem spíš děcko, dost mě to překvapilo

Děcko ?!
Já hlasoval pro 11-15 a je mi teprve 12 :D
Ale Grepolis mě baví nazávisle na věku a celkem se divím kdo hlasoval pro 51-99, to mě celkem překvapilo :-O
 

DeletedUser

Guest
zdravím mě je taky jen 21 a to jsem je měl v září takže jsem taky takový kuře :-D
 

DeletedUser

Guest
Tak jo mě je třeba 20 a myslím si, že je to takovej ideální věk :D a nemyslím si, že by ot hráli jen puboši :) mladej taky velice rád hraje onlinovky a je jen otázka času, jestli si bude chtít taky zahrát :) i když velice ho odradil Travian ..
 

DeletedUser

Guest
no asi vás to sakra hodně překvapí ale já jsem hrozně inteligentní děcko co má 11
 

DeletedUser4783

Guest
Mě je 12let, akorát že až za 3 roky tady půjdu, tak to asi nepůjde změnit!:p
 

DeletedUser

Guest
ja jako děcko ještě mi je 10let (píše se rok 2011) a nechápu lidi cca kolem 50let jak to mohou hrát???:?
 

DeletedUser

Guest
Prože se výborně odreagujeme od všedních starostí. A jsme možná rozvážnější při řešení problémů. :)
 

DeletedUser

Guest
47....pozítří :)) A závidím všem desetileťákům,že můžou hrát hned po škole :))) i když,mě zas nikdo nehoní v 9 do postele,tak nevím..:cool:
 
Nahoru