• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kolonizace

DeletedUser

Guest
Ahoj chtěl bych se zeptat : Mam město A a z toho pošlu kololoď založit město " někam " cesta trvá 26.hodin , Co se stane ve chvíly když mi město A dobyjou ? kolka se stane toho kdo mně dobyl ? nebo se zničí ? ,nebo dopluje a založí mé město ? i když ja město A ze kterého vyplula ztratil ?
Dikes moc za radu .
 

DeletedUser4388

Guest
Ahoj,
kolka sa "stratí" a tí vojaci, ktorí sa zúčastnili kolonizácie, sa ti budú započítavať do ocenenia "Ztratil jsi X jednotek bez boje", ktoré tu prednedávnom ktosi spomínal.
 

DeletedUser

Guest
Otázka hráč A nemá vyzkoumanou vzpouru hráč B pošle na město vzpouru.Hráč A na to město pošle vojsko s kolonizačkou.(může někdo dobýt město když nemá vyzkoumanou vzpouru?
 

DeletedUser4388

Guest
V tej chvíli môže dobyť mesto v našom prípade len hráč B, čiže iba ten hráč, ktorý vyvolal vzburu.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ale pokud se jedná o město duchů, kde není zapotřebí vzpoura, tak město přebírá ten, kdo tam dorazí s koldou jako první a prorazí jak v přístavu tak i pozemkou.
 

DeletedUser

Guest
jj dík.Tá vzpoura mi ide na nervy :D vôbec som na nu neni zvyknutý :-/
 
Nahoru