• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Leonidas - Apollone

DeletedUser9217

Guest
Leonidas
Leonidas je bůh přírody a počasí. Je vlídným a silným bohem. Na grepolis může Leonidas svolávat Orthose a Mořské hady.
buh_leonidas.jpg

Božské síly

Božská pomoc
Leonidas poslal do tvého města 3 jezdce.
Zvolené město dostane 3 jezdce.
Cena: 75 přízně

Úrodná půda
zemedelky.png
Leonidas zvýšil úrodu v zemědělských vesnicích a vesničané ti nabízí více surovin.
Zemědělské vesnice ti nabízejí o 20% více surovin.
Kouzlo trvá 2 hod. a ovlivní všechny tvoje zemědělské vesnice.
Cena: 60 přízně

Kultura
kultura.png
Leonidas navštívil tvé město a na jeho počest se pořádají různé slavnosti.
Všechny právě probíhající slavnosti, hry a pochody v agoře se zrychlí o 50%.
Kouzlo ovlivní pouze právě probíhající slavnosti.
Cena: 120 přízně

Nepříznivé počasí
pocasi.jpg
Leonidas dnes nemá dobrou náladu, je špatné počasí a silný déšť.
Útočící jednotky jsou o 10% pomalejší.
Kouzlo lze použít pouze jednou na příchozí útok.
Cena: 180 přízně

Mytické jednotky

Orthos je dvouhlavý pes, podobný kerberosovi. Své využití najde spíše v obraně, kvůli jeho pomalé rychlosti a malému útoku.
Útok: 200
Rychlost: 5
Kořist: 220
Obrana proti sečným: 800
Obrana proti bodným: 400
Obrana proti střelným: 1400

Dřevo: 1750
Kámen: 2250
Stříbro: 2500
Přízeň: 250
Populace: 35

Mořský had
morsky_had.png
Mořský had je nebezpečím každého námořníka. Stejně jako Hydra se dá vytvořit v přístavu. Narozdíl od Hydra která má devět hlav má Mořský had jen jednu. Jedná se útočnou námořní jednotku. Mořského hada jsem dal k Leonidovi protože si myslím že by měla mít Hydra i jiného soupeře než přístav plný lodí.
Útok: 1150
Obrana: 400
Rychlost: 10

Dřevo: 4000
Kámen: 2000
Stříbro: 3000
Přízeň: 350
Populace: 40

Apollone
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Líbí se mi jednotky a zajímavý nápad s kouzlem Kultura....ale nechápu Božskou pomoc. To je myšleno jako obranné kouzlo? To by mělo vyčarovat spíš obrannou jednotku.
 

DeletedUser9519

Guest
Pěkné, ale kouzlo č.1 by se mohlo použít kdykoliv, jako válečný vůz, ne jen na příchozí útoky.
 

DeletedUser9217

Guest
Děkuji, myšlené je to jako Božské znamení od Dia, napadlo mě Božská pomoc a jezdce jsem zvolil protože ostatní pozemní jednotky krom vozatajů dává Athéna a vozataje dává Zeus. :) Přílohy sem zkusím vložit znova.

edit: u kouzla č.1 je chyba, je to stejné jako božské znamení od Dia.
 
Nahoru