• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Letní Grepolympiáda 2023

Jen me neustale zarazi, ze nas obrance znevyhdonutete. Je to vlastne diskrimace. Kdyz se podivate na odmeny, ktere jsou vhodne do utoku a odmeny, ktere jsou vhodne do obrany, je to docela velky nepomer. O biremach a triremach ,ze bychom si je mohli koupit v obchode, se nam muze jen v noci zdat.
Uz jsme drive psali o nadrzovani v odmenach utocnikum, ale stejne se na to kasle.
Ale aspon jsem si ulevila a v dalsim eventu si to zopakuju.
 

Thasoss

Grepolis tým
Hra obecně zvýhodňuje bránící stranu. Také jen opravdu malé množství hráčů je nějak silně vyhraněných pro útok či obranu, v naprosté většině případů zastávají obě role.
 
Spustit event hned dva týdny po začátku světa mi přijde až moc rychlé, chtělo by to nějak vybalancovat.
Co se týče odměn, tak by bylo fajn, aby se to nějak srovnalo. Když tam jsou olky, tak dát i brka, to samé i u mýtické offky, dát tam i nějakou na deff.
Jinak cena prozirky a navýšení popky - 500 vavřínů je fakt moc :D
 
Omlouvam se, nejak tomu nerozumim.
Pomineme tedy, ze jsem obrance a zastavam obe role, takze pokud chci utocit, tak , tak mam v obchode velky vyber, od lodi po letky.
Ale pokud se zrovna musim branit, tak netusim, kterou letku, nebo lod si muzu koupit,

Ale opravdu me ted zajima , po tom co do hry byla pridana Afrodita a Ares, jak zvyhodneni procentovne jsme?
Myslis, ze jsme 70/30 zvyhodneni proti utocnikum, nebo jeste vice?

Ja osobne si myslim, ze je to vyrovnane, ale mohu se mylit a pokud ano, tak Ty mi to urcite vysvetlis.
 
Ztynecku o tom uz jsme psali loni birky-ohne, ale stejne s tim nic neudelali.
Me na novem svete trva postavit jednu birku kolem 50 minut a samozrejme potrebuju surky, zatimco utocnik si koupi ohne a ma za hodinu 2 ohnivky a jeste si muze rekrutovat mezitim jednu. Takze to mame za hodinu 1 ku 3.
Takze vazne tohle Vam pripada ferove?
Pripada mi to, ze si nikdo neuvedomuje, pokud se da takovy event na 2 tydny ropzjety svet, ze je to opravdu zvyhodneni utocniku.
PS
Vim, ze s tim zase nic neudelate ,ale citim se lepe, vykecala jsem se a pristi rok si to zopakujeme.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru