• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Lyrics videa by ppolda

DeletedUser

Guest
Začala se nám tu množit videjka tak přidám svou trošku do mlýnu. :) Občas z nudy ukutím lyrics video.
Používám VideoSpin.
Řazeno podle data výroby (od nejstaršího)

Hustej Wimpy - Nairobi

Uplně první počin :D Časování kolikrát nesedí a taky tam používám mírně jiný styl, než v pozdějších.

[SPOIL][YOUTUBE]y67EHDeFPmM[/YOUTUBE][/SPOIL]

Daniel Landa - Kdož jste boží bojovníci

Druhý pokus. Podstatně vychytanější časování, ale opět jen by voko z odposlechu.

[SPOIL][YOUTUBE]MAvUKldN0_Y[/YOUTUBE][/SPOIL]

Daniel Landa - Kyselá

U Kyselé jsem poprvé časování nesázel na celé vteřiny, ale už na desetiny. Bohužel použitý styl písma není z nejčitelnějších.

[SPOIL][YOUTUBE]jM14N6Lc2E4[/YOUTUBE][/SPOIL]

Daniel Landa - Blaničtí

Do dneška moje nejpovedenější lyrics. Časování vesměs sedí přesně, písmo je čitelné.

[SPOIL][YOUTUBE]54TlrmrwTuM[/YOUTUBE][/SPOIL]

Xind X - Chemie (kytarová verze)

Dnešní dílo. Kvalitou lyrics srovnatelné s Blanickými. Nicméně kvalita zvuku je o chlup horší, protože jsem neměl kvalitnější mp3.

[SPOIL][YOUTUBE]kElh5bdq3so[/YOUTUBE][/SPOIL]


Prozatím vše. :) Další, až se budu zas někdy půl hodiny nudit. (Což může být klidně v březnu :D)
 

DeletedUser

Guest
System of a down - Kill Rock 'n Roll

Tož sem si chtěl prubnout něco anglického a vymstilo sa to. :D První verze byla nepoužitelná a po uploadu této jsem zjistil drobnou chybku v textu. :(
Každopádně výsledek snad tak zlej nebude :)

[SPOIL][YOUTUBE]r_ZsEslX9F4[/YOUTUBE][/SPOIL]

Edit: Omlouvám se, pokud budete mít problemy s přehráním.

Video je blokováno v následujících oblastech:
[SPOIL]Afghanistan, Albania, Algeria, Andorra, Angola, Anguilla, Antigua and Barbuda, Armenia, Austria, Azerbaijan, Bahamas, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Benin, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Bosnia and Herzegovina, Botswana, British Indian Ocean Territory, British Virgin Islands, Brunei, Bulgaria, Burkina Faso, Burundi, Cambodia, Cameroon, Cape Verde, Cayman Islands, Chad, Chile, China, Colombia, Comoros, Congo, Congo - Democratic Republic of, Cook Islands, Costa Rica, Cote d'Ivoire, Croatia, Cuba, Cyprus, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, El Salvador, Equatorial Guinea, Eritrea, Estonia, Ethiopia, Falkland Islands (Islas Malvinas), Faroe Islands, Finland, French Guiana, French Polynesia, Gabon, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Gibraltar, Greece, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guinea, Guinea-Bissau, Guyana, Haiti, Holy See (Vatican City State), Honduras, Hungary, Iceland, Indonesia, Iran, Iraq, Jamaica, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Kiribati, Kuwait, Kyrgyzstan, Laos, Latvia, Lebanon, Lesotho, Liberia, Libya, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macao, Macedonia, Madagascar, Malawi, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Mauritania, Mauritius, Mayotte, Micronesia - Federated States of, Moldova, Monaco, Mongolia, Montserrat, Morocco, Mozambique, Myanmar, Namibia, Nauru, Nepal, Netherlands Antilles, New Caledonia, Nicaragua, Niger, Nigeria, Niue, North Korea, Northern Mariana Islands, Norway, Oman, Pakistan, Palau, Panama, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Poland, Portugal, Qatar, Reunion, Romania, Rwanda, Saint Helena, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Pierre and Miquelon, Saint Vincent and the Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome and Principe, Saudi Arabia, Senegal, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, Slovenia, Solomon Islands, Somalia, South Korea, Sri Lanka, Sudan, Suriname, Swaziland, Sweden, Switzerland, Syria, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Timor-Leste, Tonga, Trinidad and Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks and Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukraine, United Arab Emirates, Uruguay, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam, Wallis and Futuna, West Bank, Yemen, Zambia, Zimbabwe [/SPOIL]

:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Update :)

Linkin Park - Numb

Trošku mi to poničila ytb konverze takže vám může při plné hlasitosti praskat v sluchátkách :)

[SPOIL][YOUTUBE]1fSMkzuTiDY[/YOUTUBE][/SPOIL]

Apocalyptica ft. Adam Gontier - I don't care

Taktéž poničená konverze, míň než u LP. Navíc zde platí omezení na stejné země, jako u SOAD :D Holt jsem založil účet později. Kdybych měl starou verzi muzikantského, nebude to omezovat :(

[SPOIL][YOUTUBE]BlOD3ZWnU4I[/YOUTUBE][/SPOIL]

Daniel Landa - Bílá hora

Čerstvé lyrics ještě teplé z pekárny :p Uživatelé s německy lokovaným geoip.dat video nepřehrají. Šum na začátku a na konci je aji v originále. Nechtěl jsem dávat vyčištěnou verzi, bo tam Dan má hrozně znějící hlas :)

[SPOIL][YOUTUBE]fhcgPEdrF5I[/YOUTUBE][/SPOIL]
 
Nahoru