• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Mazání příspěvků

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7382
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Hromadné mazání příspěvků v aliančním fóru



Koncept & Důvod:
Je dost zdlouhavé promazávat témata o desítkách nebo stovkách příspěvků, když se u každého příspěvku musí kliknout na smazat a potvrdit, nebo hůř když chci některé příspěvky vynechat, pořád dokola se musí přejíždět. Hromadné mazání příspěvků by to jednoduše vyřešilo.

Detaily:
Klasické mazání by zůstalo pro mazání jednotlivých příspěvků, na hromadné mazání bych hned vedle odpovědět (kde mají moderátoři už i tlačítko smazat a uzamknout téma) zavedl tlačítko na smazání příspěvků a poté by se zaškrtly všechny, které chci smazat a jedním kliknutím s potvrzením bych je smazal všechny najednou.

Rovnováha:
žádná
Podvádění:
žádné

Závěr:
Když už jsem u toho aliančního fóra, rád by připomněl návrhy týkající se BBkódu Spoileru do hry (jako má DK ve hře a i toto fórum) a taky tlačítko přejít na první nepřečtený příspěvek (to je taky tady na fóru). Nevím, jestli se tyto návrhy posílaly do Německa, ale určitě nejsou k zahození.​
 

Thasoss

Grepolis tým
To mazání příspěvků tu už bylo, ale stále říkám ANO a odešlete to už a pokud jste to už odeslali, tak to Němci udělejte! Ohledně přejetí na poslední příspěvek-vedle data přidání posledního příspěvku je taková šipečka...
 

DeletedUser7382

Guest
Jj, ale ty se bavíš přejetí na poslední příspěvek, já myslím přejít na první nepřečtený příspěvek, jako je tady na fóru takové modré tlačítko u témat s novými příspěvky.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jo, pravda, omlouvám se :) To bych i využil, zejména v pokecu, kde bývá obvykle několik stovek příspěvků a pokud jich přibudou dvě stránky, tak se blbě čape. Prostě přidat dalši šipku pod by stačilo :)
 

DeletedUser5504

Guest
Plně souhlasím s tímto návrhem. Je to otravné ;) A ano bylo to tady ale kam se to podělo nevím ;) Ovšem já bych byl za to aby se pro tyto návrhy mohlo hlasovat a podle počtu pozitivních hlasů se to přidalo do hry. Myslím že tohle už by mělo můj hlas :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru