• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Možnost zapřít alianci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zobrazit přílohu uživatele 214Možnost zapřít alianci

Koncept:
Jakýkoli člen jakékoli aliance by mohl zapřít svou alianci.
Potom by se v jeho profilu neukazoval nápis, ke které alianci patří, neměl by vlajku a nebyl by napsán v seznamu členů v profilu své aliance.

Důvod:
Když je třeba moje aliance ve válce a já nechci, aby na mě útočili.

Detaily:
Tlačítko Zapřít alianci v Aliance/vlastnosti/Opustit

Zobrazit přílohu uživatele 215

Rovnováha:
???

Podvádění:
Ne.
 

DeletedUser

Guest
todle mi přijde jako kravina, buď jsi v alianci se vším všudy anebo v ní nejsi. to už pak rovnou můžeš bejt špeh.. to pak na tebe taky neútočí (v jedný ali se schováváš a pro druhou špehuješ a taky na tebe neútočí)
 

DeletedUser231

Guest
Dovolím si doplnit tvou Rovnováhu s otazníky...

Rovnováha:
Porušena!

A to z jednoho jediného důvodu! Představ si scénář kdy proti sobě bojují dvě aliance, které se nemají rády. Dejme tomu, že by si všichni dali tuto možnost "Zapřít alianci" a BUM. Nikdo by nemohl s nikým válčit protože by se nevědělo kdo s kým je a tím by hra ztratila kouzlo!

Hloupý nápad = NE!
 

DeletedUser5567

Guest
Dovolím si doplnit tvou Rovnováhu s otazníky...

Rovnováha:
Porušena!

A to z jednoho jediného důvodu! Představ si scénář kdy proti sobě bojují dvě aliance, které se nemají rády. Dejme tomu, že by si všichni dali tuto možnost "Zapřít alianci" a BUM. Nikdo by nemohl s nikým válčit protože by se nevědělo kdo s kým je a tím by hra ztratila kouzlo!

Hloupý nápad = NE!

Grepostats to jistí ;-) Zapřít jo, ale se vším všudy-nebudou ti chodit oběžníky, fórum atd. a aby se to nedalo obejít, tak to můžeš měnit jen jednou za určitou dobu
 

DeletedUser

Guest
Zapírání je kravina. Když jdu do aliance, tak tam jdu nejen se svými problémy, ale i s problémy aliance. Ani John-kovo řešení není fajn, protože proč by pak někdo byl v alianci, když by vlastně byl jen formální člen.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru