• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Moje ochrana

DeletedUser

Guest
Dobrý den všichni já jsem Algrin který přežil pouť do:
Atlantidy, Afriky a zpět do Grepolis díky mé ochránkyni Pallas Athéně,
která mne ochránila před těmi nejkrutějšímy bestiemi a monstry.

Nuže vizte.


---PODIVNÝ PRŮVODCE---
Když jsem odcházel z Grepolis byl večer a můj otec mi daroval svůj meč,
aby mně ochránil. Poté jsem šel okolo domů svých přátel kteří se vydali se mnou do Atlantidy, zeptat se Teokrata na jeho slibované vojenské podpory.
Po dvou dnech cesty jsme se utábořily nedaleko temného lesa. Jeden můj přítel chtěl sehnat potravu tak šel na lov, vzal si luk a pět šípů a řekl nám že se do rána vrátí. Já a ostatní jsme ulehli do kůží jenž nám po cestě daroval jeden stařeček.
Ráno když nás probudil bzukot much a ranní paprsky jsme se rozhlídli kde je náš přítel, neviděli jsme ho. čtyři z nás se zvedli a chopili se oštěpů, že půjdou do lesa. Zůstalo nás u táboráku jen pět, jeden z nás se chvěl strachy a chtěl utéct mi jsme se ho chopily a začali jsme ho uklidňovat. K večeru jsme se smířili s tím že naši lovci také zmizeli, když v tom se z lesa vyřítila listová obluda. Všichni jsme se chopily zbraní a chtěli jsme obludu zabít, ale v tom krčící se obluda promluvila '' Přátelé, dost to jsem já. ,, Sesypalo se listí a mi jsme viděli že je to jeden z lovců a že nemá ruku, nohu a jedno oko.
"co se ti stalo?,, Zeptal jsem se.
" U jeskyně, která byla u řeky jsem se já a další přátelé rozhodli že se napijeme a půjdeme si prohlídnout jeskyni,
zda-li tam není nějaké zvíře k ulovení. Já jsem měl počkat venku a hlídat a případně zastřelit nějakého jelena nebo srnu, kteří půjdou kolem.
Seděl jsem tam do poledne a nic, ale najednou slyším řev mých druhů. A hned na to se z jeskyně vyřítí dva z nich a za nimi běží kyklop, který vzpínal v ruce kyj a mlátil kyjem do mých druhů. Já jsem se schoval za roh a mlčky jsem přihlížel jak kyklop konzumuje mé druhy. Najednou jsem si vzpomněl že mi mí druzi dali luk, abych ulovil nějaké zvíře, které poběží kolem. Napnul jsem luk, namířil na jeho oko, ale v tom mně něco zezadu chytlo a ukrutně to zařvalo.
Byl to další kyklop. Už mně chtěl sníst ale já jsem si připravil luk a šíp a vystřelil jsem monstru šíp přímo do chřtánu. Kyklop se zapotácel a padl naneštěstí na mne, měl jsem zablokované nohy a nemohl jsem se vysoukat z pod kyklopa. Tu si první kyklop všiml že jeho druh leží mrtev a pod sebou má nějakého člověka, kyklop odhodil toho druhého a vzal mně do svých velikých rukou. Já jsem pochopil že teď nemám šanci ho zabít protože mi pád druhého kyklopa zlomil luk, ale v tom jsem ucítil že kyklop mne nesvírá moc pevně tak jsem se pokusil vysmýknout z jeho uchopení, ale on mně chytl za nohu a ruku a urval mi je. Já jsem spadl nešťastně na hrot jednoho z šípů a šíp mi napíchl oko rychle jsem utíkal a šíp mi hodně v oku překážel tak jsem si vyrval šíp i s okem. Byla to strašná bolest a já jsem měl pocit že umírám, v tom jsem spadl do bahna a poté do hromady listí. Hned jak mile jsem vstal, dal jsem se na útěk a utíkal jsem co jsem mohl. A hned na to jsem se dostal sem k vám.,,
Poté co nám to odvyprávěl jsme se vydali ozbrojeni k jeskyni.
" Kyklope vystup a poměř si s námi sílu.,, Zvolal jsem. Kyklop vyšel prohlídl si nás přísným pohledem a hned jak uviděl jednookého bez ruky a s berlou místo nohy, rozběhl se k němu. Jednooký Alitós se skrčil a vytáhl oštěp, kyklop který chtěl Alita uchopit si nabodl ruku na oštěp. S řevem se zaklonil a poté prohlásil
" Kdo jste že jste mi zabili bratra a teď jste zmrzačili i mne?,, " Jsme Řekové z Grepolis a jdem do Atlantidy.,, Odpověděl jeden z našich druhů. " Dobrá pomůžu vám se tam dostat ale vy slibte že mojí jeskyni už nikdy nenavštívíte.
"Dobrá, pokud neporušíš slib ty, tak mi také ne.,,
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
---TEMNÉ BAŽINY---
Když jsme s kyklopem po pěti dnech namáhavé cesty došli až na vrcholek jednoho kopce, odkud se kyklop rozhlížel a poté promluvil
" Musíme se někde utábořit do přístavu v Akisriu je to ještě tak dva dny cesty. ,,
Byl to velmi podivný večer. Bylo nás celkem sedm i s kyklopem jménem Gagrganesis a ten večer jsme přišli o dalšího člena naší výpravy.
Byl jsem tehdy hodně polekán když se na koni, kterým odjel na louku a vrátila se na koni jen druhova hlava, byli jsme doopravdy zděšeni. Hned jakmile jsme vstoupily na pláň, nohy se nám začaly bořit do bláta a někteří z nás byly zabořeni do bláta až po boky, ale kyklop se vyškrábal z bláta a chtěl se dát na útěk. " Neporušíme svůj slib, pokud ty neporušíš ten svůj. ,, Zvolal jsem za ním.
Kyklop se zarazil, otočil se a naštvaným pohledem se na mne podíval. Rozběhl se zpátky a vytáhl nás z bažin a odnesl nás na druhou stranu. Tam jsme vzhlédli vzhůru na nejvyšší strom a na něm byly harpyje, které trhaly našeho ztraceného druha. Napnuli jsme luky a stříleli jeden šíp za druhým. Harpyje se na nás vrhli a odnesli další mé dva společníky a ulítli pryč. Gagrganesis nás pobídl, aby jsme neotáleli a šli dál. Tudíž jsme zbyli jen čtyři.
 

DeletedUser

Guest
Vzpínat v ruce kyj? kyklop konzumující tvé druhy? To si to ty lidi po sobě ani nepřečtou že nevidí jak blbě to zní? A vytrhnout si šíp i s okem je taky kravina, oko ti v případě probodení vyteče...není to sval :p Nicméně docela fajn nápad, dějově to ujde, trošku na tom zapracuj a snad to bude dobrý.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
???

Píšeš tam že ti utrhl nohu a pak je tam že utíkáš co můžeš.S JEDNOU nohou???
 

DeletedUser

Guest
Hlava

Vrátil se jenom ten kůn a dovezl s sebou lidskou hlavu???Tohle je pěkná KONINA.Když by ten kůn klusal nebo cválal tak by se na něm nemohla udržet.
 
Nahoru