• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Moralka pri kolonizaci

DeletedUser

Guest
Lidi chtel bych se zeptat jak je to s moralku pri kolonizaci, priznam se,ze v tom mam trochu zmatek,protoze se ta hra chovala dle meho nazoru nejak divne. Uvedu na prikladech.

Hrac A - ma 5 mest
Hrac B - ma 10 mest
Hrac C - ma 15 mest

Hrac B kolonizuje mesto Hrace A a behem kolonizace na nej utoci Hrac C.

Otazka tedy zni, kdyz mesto esce neni moje,ja jsem musel zlikvidovat pres moralku armu Hrace A, do jake moralky utoci Hrac C.

Utoci na Hrace B, nebo utoci na Hrace A ?
 

DeletedUser

Guest
dokud probíhá dobývání tak město patří původnímu majiteli a tudíž se i morálka počítá podle něj. Takže hráč C půjde do morálky hráče A
 

DeletedUser

Guest
Mno to jsem si myslel, jenze ono tomu tak prave nebylo, jednak podle simulatoru a jednak ve finale i podle mych ztrat.

Jsem to pocital a ikdyz mesto,ktere jsem dobyval bylo bez hradeb,tak jsem to pocital s moralku,ze bych mel nulovy ztraty a tehda mi tam temer vsechno chciplo ... zamerne jsem s touto otazkou cekal,aby to nekdo nemohl vyuzit proti me v boji,protoze mi tam zdechla temer vsechna defensivni arma :(
 

DeletedUser

Guest
a zadal jsi do simulátoru i štěstí? počítal jsi s možností prémia a výzkumů v akademii?
 

DeletedUser

Guest
Se stestim jsem pocital, Prunik jsem nepocital,protoze davat na Grypeny a na Mantikory Prunik je asi nesmysl
 

DeletedUser5567

Guest
Kdyby byly ty města srovnatelně velký, tak se tam morálka ani neprojeví. Mimochodem (i když na světě s morálkou nejsem moc dlouho) ješě jsem neviděl, aby při osvobozování města byla morálka menší než 100.
 

DeletedUser

Guest
tohle byl priklad teoreticky a rozdily mezi mesty male, pokud chces konkretni cisla,tak

ja jsem mel 18 mest z toho,clovek,kteryho jsem zabiral mel 3 mesta a utocil na me lidi,kteri 1) mel 14 mest 2) 24 mest ...takze ta moralka musela byt katastrofa .... nevim,kam az se to pocita,tusim,ze minimum je 30%
 
Nahoru