• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nápad

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7382
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Fantázii sa medze nekladú, ja som len pustila moju predstavivosť na voľnobeh na základe danovho nápadu :)
A Morfa úplne chápem, dobre viem, čo je to nielen obhospodarovať také množstvo miest, ale aj s nim aktívne hrať a pre hráčov na takejto úrovni by boli novinky tohto druhu skôr záťažou.
A na rýchlejšie obhospodárenie slúži prémium a pochybujem, že by Innogames povolili zaviesť v hre čokoľvek obdobné a zároveň bezplatné za cenu rizika zníženia ich príjmov. :D
 

DeletedUser7037

Guest
no ono de o to ze ani nemaji nejaky vhodny interface kterym by se dalo vytvaret pomocniky pro hrace ze 100+ mnesty kdy takovy pomocnik dovede ulehcit hodne sami si to muzem predstavit na situcaci ze mas poklikat kulturu ve 100 mnestech soft to dokaze za 100x0,25sec (pri castejsi simulaci kliku ma server tendence odhlasovat ) pochybuju ze clovek to naklika do minuty :)
bohuzel veci jako automaticka rekrutace ktera by fungovala treba ze si nastavis kolik ceho ma v danem mneste ve finale byt a automatika by proste stavela do dosazeni tohoto limitu takovy nejaky spravce mnesta treba prystupny ja nevim od 50 mnest ?
sam mam hodne dodatecnych informaci ktere mi umoznuji sve podpory efektivne rozlozit a lepe utocit ale stale m usim rekrutovat ruco a furt vsechno resit (jestli rekrutovat jeste trasportky nebo se tam jeste dalsi davka pozemky vleze a podobne ) mam navic primo pristupne statistyky tvorene z hlaseni a podobne vymakanimy
zasadni problem je s rutinou kterou clovek furt musi resit kdyz uz "vladnu" 100+ mnestum bral bych za normalni mit moznost za nejaky polatek cas povinosti preposlat na nejkeho "podaneho"

mas to to same jako by cesar se staral o kazdou vesnici typuju ze by nemnel ani chut ani cas dobyvat dalsi :)
 

DeletedUser

Guest
Já navrhuji, že by ten akvadukt mohl být něco jako cestičky, zkrátka jen grafika, a s každou budovou přibude další cestička nebo rozcestí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru