• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Návrat KB při kolonizaci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7382
  • Vytvořeno

DeletedUser7382

Guest
Ahoj, mám tady dotaz. Jak už název napovídá, tak mě zajímá, co se stane, když vrátím 1 KB při kolonizaci. Kolda se při dobývání či zakládání města vrátí do domovského města, nebo kolonizaci dokončí a budu mít více měst, než kolik KB dovolují ?

Pokud to tady už bylo, pak patří omluva z mé strany, ale na žádné takové téma si nevzpomínám a přes funkci vyhledávání (mnohem rychlejší způsob) jsem nic nenašel.
 

DeletedUser

Guest
nikdy jsem to netestoval, ale pokud už bude probíhat kolonizace tak nejspíše nebudeš mít volný KB který by jsi mohl použít na vrácení výzkumu..
 

DeletedUser7382

Guest
To je taky možnost. To se mi taky stalo, že jsem měl město dobyté, vracel jsem výzkumy, ale dál už to nešlo, protože všechny KB byly zabraní na města. A asi budeš mít pravdu, že to samé bude platit pro města kolonizovaná. Nebo má někdo jiné zkušenosti ?
 
Nahoru