• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Návrh na odměny za kupování zlaťáků

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9261
  • Vytvořeno

DeletedUser9261

Guest
Zdravím tak jsem dostal takový nápad co mě opravdu napadl a myslím si že stojí za to.

Koncept:
Můj návrh se týka v systému odměňování hráčůl za nákup zlata.Samozřejmě při nákupu zlata je každý balíček zvýhodněn jakoby zlatem v procentech navíc...ale dá se tu udělat více

Důvod:
Odměňování hráčů za nákup zlaťáků nejen přiláká třebas nově kupující ale udrží si i stávající hráče

Detaily:
Moje myšlenka spočívá v tom že za nákup zlaťáků by byl například hráč odměňen aktivací správců na určitý čas-respektive dnů.Při větším nákupy i různý bonus například ve formě vojáků,lodí,surovin,kultůrou
pravidelní kupující by mohli získat i achivment za zlato

Grafika:


Rovnováha:
Zde se rovnováhy nebojím.Zlato je za realné peníze.Ale proč nemít tochu převahu když jsem ochgoten ty peníze dát.

Podvádění:
Nenapadá mě konkrétně nic jak se zlatem podvádět.

Závěr:
Tak liid budu rád když se k tomu vyjádříte.Hlavně lidi co kupujete zlaťáky.Určitě někdo bude mít ještě další nápad co a jak....ale krok dopředu určitě jak tvůrce hry tak pro větší zábavu nás hráčů.
 

DeletedUser11910

Guest
Už takhle mají zlatkáři obrovskou výhodu, tohle by jen víc odradilo nezlatkáře.
 
"zlatkové" ... téma je to zajímavý / chvilku jsem o tom přemýšlel, ale jsem proti.

zvýhodnění zlatek akcema "kup teď" dostaneš víc chápu = je to marketing.

mrzí mě, ale že se zapomíná na podstatu Grepolisu a ta je podle mě jinde než v nákupu zlatek (a hraní s nima).
Grepolis je společenská "hra" při které se máme asi bavit. nákup zlatek mi hru pouze zrychlí. kdo hledá podstatu hry jinde ať nakupuje zlatky.

(jsem zvědavej kdy se zavede tlačítko /vyhrát svět/ cena 1250.- = 200zlatých :))

místo toho aby se víc tvořila komunita kolem hry tak se jde raději stylem "tržní ekonomiky", ale taková je asi doba (bohužel)
příklad za všechny .... ať se na mě nikdo nezlobí, ale cz hráči do hry ládujou peníze, zahrajou si, hra je spravována českým týmem (supportem) řízeným z Německa a všichni jsou spokojení. to je správně. ale divný mi příjde, když mi hromadnou poštou příjde kolem Vánoc odkaz na link "všechno nejlepší k Vánocům" a na konci videa mi popřeje kde kdo v různých jazycích a z různých států, ale mě nejbližší je tam Polák? nechápu proč tam "za moje peníze" jako poděkování a přání "všechno nej" nemůže toto říct Karel z Vyškova (spravující cz hru) ..... když už tuhle zprávu musíme rozesílat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9261

Guest
Nezlatkaře to ani neodradí. Ono to odrazuje ty co si myslí že stačí do grepu lognout jednou za čas. Grepolis je o čase.
Zlatkaři nemají zase tak velké výhody.'Jasně běgem nějakého eventu do toho narvou zlatky abi si nabrali bonusy. _Nevidim na tom nic špatného. S premiovema funkcema vás nezlatkař rozbije tak jako tak pokud u toho nejste.

Tahle hra je opravdu hlavně o čase.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru