• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Nejde přihlášení

Chtěl jsem se vrátit z dovolené a nejde se mi přihlásit Objevila se mi hláška: Uživatelské jméno ('Stafbull') už používá jiný hráč
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, vidím, že jsme to u tebe už spravili. V případě dalších problémů s herním účtem nás prosím kontaktuj přímo na herní podpoře. Jednak si tam toho rychleji všimneme a pak taky může být zapotřebí provést na tvém účtu nějaký zásah... a to už potřebujeme mít doložené ticketem. Děkuji.

Jinak: Dovolená se v některých případech z důvodu chyby neukončí správně. Vývojáři již pracují na plošné opravě, nicméně do té doby to musíme napravovat ručně u každého účtu. Postižené účty vyhledáváme a opravujeme proaktivně, tudíž vám přihlašování po návratu z dovolené zpřístupníme i bez toho, že byste nás kontaktovali. Když ale napíšete, opravíme to u vás samozřejmě rychleji (protože si toho i dříve všimneme). Manuální opravu jsme schopni provést sami bez zásahu centrály, tudíž se nemusíte bát žádných dlouhých prodlev při řešení.

Omlouvám se za komplikace.
 
Určite je lepšie napísať na support ale jednak je aj dobré že sa konečne niekto ozval na forku, keď bude mať niekto identický problém zistí že stačí napísať na support a nedeje sa to len jemu. :) Chválim rýchlu reakciu supportu na tento problém, čo viem tak každému manuálne ukončili dovču rýchlo po odoslaní ticketu.
 
Nahoru