• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nejoblíbenější bůh?

Který bůh je Váš nejoblíbenější?


  • Celkový počet hlasujících
    29

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,

hlasujte prosím v anketě, který bůh je Váš nejoblíbenější! A samozřejmě budeme rádi, pokud svůj názor, proč jste zrovna pro daného boha hlasovali, rozvedete v příspěvku. Děkujeme.

Podrobné informace o bozích, které by Vám případně měly ulehčit rozhodování, najdete na naší Wiki.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak já jsem hlasovala pro poseidona, protože má jednu z nejlepších mítických potvor (hydru) :D a jeho kouzla jsou všechna dobře využitelná... a když už nevím co s přízní tak to vždycky můžu hodit do dřeva :p :cool:
 

DeletedUser

Guest
jednoznačně poseidon, protože výroba lodí trvá nejdýl a bez zrychlené výroby, to prostě nejde.

Kdyby šlo o mýtické jednotky, tak je héra a zeus. Jejich letecký útok je prostě super.
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím že Zeus, díky jeho blesku a Božské znamení není taky špatné...
 

DeletedUser

Guest
Věčná sláva Diovi! Teda pokud právě někdo ty mantikory nepoužívá na mě :grepolis
 
Nahoru