• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nejoblíbenější hra od InnoGames (2)

Jaká je vaše nejoblíbenější hra od InnoGames?

  • Divoké Kmeny

    Hlasy: 6 23,1%
  • The-West

    Hlasy: 0 0,0%
  • Grepolis

    Hlasy: 22 84,6%
  • Forge of Empires

    Hlasy: 3 11,5%
  • Lagoonia

    Hlasy: 0 0,0%
  • Kartuga

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    26

DeletedUser231

Guest
Vážení hráči,

hlasujte v anketě o nejvíce oblíbenou hru od společnosti InnoGames GmbH. V poslední době byly uvedeny nové hry tak máte na výběr.

Upozornění: Nepřejeme si aby jste uváděli hry od konkurenčních společností; je to v rozporu s Pravidly

Děkujeme za upřímný názor,
Grepolis Tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Jednoznačně Grepolis. The West je proti mému gustu, DK jede na moc velká čísla, což já také nerad a nelíbí se mi ani vzhled budov a ta úhledně kulatá víska. U FoE musíte klikat jak šílený, pokud to neděláte, tak jste bez surek, kdežto na Grepolisu máte aspoň minimálně automatický příjem z dolů. A Lagonii ani Kartugu jsem zatím nehrál.
 

DeletedUser

Guest
jedině grepolis má prvni online hra, na mém prvním notebooku, plná přátel, zážitků, adrenalinů, nocí snů z grepolisem, ....
i to, že je to jediná hra, kterou již nehraji a přesto chodím na forum, hádejte kam no sem :)
 

DeletedUser5002

Guest
Upozornění: Nepřejeme si aby jste uváděli hry od konkurenčních společností; je to v rozporu s Pravidly

Drsná hláška :) Tím pádem vyhrává Grepolis. Ale určitě díky přátelům. Celé to získalo nový rozměr, na hru už dávno prdím (Obrazně řečeno, ale jen kvůli hře nehraji), ale třeba ty změny nyní mě příjemně překvapí a opravdu se hra stane více taktická, jen nedávejte očištění na další světy ..... hrozná chujovina :)
 

DeletedUser

Guest
já dal divoké kmeny. ty hraji tolik roků a furt mně baví. grepolis je v těsném závěsu
 

DeletedUser

Guest
ostatní hry znám jen z doslechu a nehrála jsem je nikdy a ke Grepolis jsem se po čase opět vrátila ;)
 

DeletedUser10589

Guest
Grepolis ten je nej.. a divoké kmeny hned za ním..
 

DeletedUser10159

Guest
no každý si myslí něco jiného ale jinak umí dělat výbornou grafiku u tích her
 

DeletedUser10159

Guest
to jo a forge of empires je asi tak tochru jstejní jako divoké kmeny
 

DeletedUser

Guest
Anketu byste měli upravit, některé hry Inno už nemá, vlastně kartuga ani nikdy nevyšla a má teď i jiné. :D

Hry od Inna už dávno nemusím, jiné společnosti mají lepší hry. :D Tady jsem jen jako nájzedník!!!:cool:
 
Nahoru