• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nergal-Cerbl

DeletedUser

Guest
Předem bych jen chtěl vysvětlit o coby šlo... o nového boha s novými vlastnostmi... žádná božská přízeň... ale vše o náhodě! Snad se bude líbit.. a každý zkušený hráč by jí uvítal ve hře ;)



Nergal

Popis ve hře:
Krutá i dobrá…. upřímná i lstivá. Rozmar je jejím jménem i její podstatou… Nikdy nevíš, co od ní můžeš očekávat… zdali dar, nebo prokletí… A dej pozor, nemá ráda zrádce!

O bohyni:
Tato bohyně se velice liší od ostatních. A v čem? Nemá božské síly ani přízeň klasicky jako ostatní bohové, ale dává ti na 24hodin božskou sílu dle jejího rozmaru. Síly mohou velice pomoci, nebo naopak velice uškodit. Takže si zvaž, zdali jí chceš uctívat, nebo jestli zvolíš jiného boha… je velice mocná!


Božské síly: ( náhodně dává tyto síly- vždy jednou za 24 hodin nová síla)
1. Každou hodinu se ze zemědělských vesnic přiveze tisícinásobek jejich úrovně.
2. Dostanete jednou za dvě hodiny 20lučišníků
3. Každou 3. hodinu zmizí ze skladu 1000surovin
4. Informuje vás o příchodu špehů (pokud někdo nějaké vyslal) i o počtu použitých mincí.
5. Zabije vám každou hodinu pět náhodných vojáků (neplatí na lodě a mýtické jednotky)
6. Získáte bonus 450 božské síly. Můžete si zvolit k jakému bohu. ( Pouze pokud uctíváte více bohů, pokud ne, nic se nestane)
7. Vytvoří kol. loď (pokud je místo v populaci)
8. Umožní vyslat 3krát špeha s hodnotou 9000stříbra.
9. Ubere vám 1 kulturní bod (pokud nemáte, nic se nestane)
10. Přidá 200% k rychlosti po souši, ale po moři naopak o 300% zpomalí veškeré pohyby.

Při přechodu od této bohyně k jinému bohu za trest pozastaví na 48veškerou produkci! ( pouze v daném městě)

Mýtické jednotky:
Chiméra
Vysoce obranná jednotka. Nestvůra stvořená v samotném peklu. Bohužel nedokáže posloužit v útoku.
Vlastnosti:
Útok: Střelný útok: 20; Sečný útok: 40 Nosnost:50; Rychlost:7
Obrana: Obrana proti sečným 1500; Obrana proti bodným zbraním: 1800; Obrana proti střelným zbraním: 2000
Cena: Dřevo: 5000 Hlína: 2500 Stříbro:8000 26hodin výroba

Satyr
Vysoce útočná jednotka neschopná se bránit, ale svou cenu ukáže v útoku.
Vlastnosti:
Útok: Střelný útok: 1500; Sečný útok:2500 Nosnost: 500; Rychlost: 15

Obrana: Obrana proti sečným 10; Obrana proti bodným zbraním: 15; Obrana proti střelným zbraním: 5
Cena: Dřevo: 8000 Hlína: 500 Stříbro:6000 18hodin výroba
 

DeletedUser

Guest
Mně se to teda nelíbí, asi nejsem zkušenej, jak píšeš... :-!
 

DeletedUser

Guest
mě se to celkem líbí až na ty mýtický jednotky:
1.jak může mít 1 jednotka 2 typy zbraní?
2.mýtické jednotky by neměli mít obě stejný typ zbraně
 

DeletedUser

Guest
wau, nevím zda se smát nebo brečet:)
Ty tvoje supermýtické jednotky drží hladovku? nebo co že nespotřebují žádné místo ve statku?:)
Možná by se to mělo jmenovat bohyně chaosu a zkušených hráčů:D
 

DeletedUser

Guest
Mno ja osobne bych asi takovyho boha nechtel .... tech zaporu je vic jak kladu.

Co se treba tyka bodu 2 a 10 tak mi to obrannem meste prijde jako hloupost, protoze Luky jsou rychly ...logiku by to melo,kdyby, to urychlovalo Mece,ktery jsou pomalejsi.
Zase v utocnym meste, vyjma hoplitu je rychlych jednotek dost.

Co se tyka treba toho Sneka,tak by to bylo pekny,ovsem za predpokladu,ze by jsi ho mohl umistit do mesta,ktere si sam vyberes.
Co se tyka toho speha, tak to je jina verze meho Sýčka.

Jinak celkove z matematickeho hlediska,kdyz to prepocitam na kalendarni mesic,tak ten pomer uzitecnych a neuzitecnych sil je 6:4. Chapu,ze je to random,nicmene prave proto,ze je to randim,tak se muzu dostat do situace 1:1 nebo 4:6 v nejhorsim pripade 1:9 tzn. v tom nejhorsim pripade ti tento buh 9x zaskodi a 1 pomuze.

Myslim si,ze z tohoto duvodu by ho asi nikdo ve hre nechtel. a ze by tim byla docela dost i narusena rovnovaha.

Kdyz vezmu treba svet s rychlosti 1 kde pochodujes 24 hodin a ona ti z rozmaru vezme 1 kulturni bod,tak prijdes o mraky surek a kdyz se ti postesti tak druhej den ti hodi tu samou silu,takze muzes pochodovat jak blbecek a nikam se nepohnes
 

DeletedUser

Guest
tenhle nápad je dobrý svojí originalitou, to beru.. ale to je tak vše..
jak říkají sportovní komentátoři.. myšlenka dobrá, provedení špatné..
ale cení se snaha jít s kůží na trh:) ještě je čas na vypracování:)
 

DeletedUser

Guest
Kdyz tak procitam ty ruzny navrhy,tak bych se chtel zeptat,jestli tuhle soutez porada INNO s tim,ze chce od hracu nejakou motivaci,anebo je to aktivita moderatoru fora,aby se tu neco delo.

Ta otazka me napadla s tou orginalitou a mimojine jsem si teprve ted vsimnul v uvodu,ze buh muze byt vymysleny a ze se nemusi tykat recke mytologie. Z ceho tedy vypliva,ze ta podminka je rekneme aspon pro me trochu zvlastni.
Pochybuju,ze pokud by tu ziskal nejvice ohlasu buh,ktery neexistuje a tim padem se hrou jako takovou nesouvisi,ze by ho Inno zaclenilo do hry. .... samozrejme muzu se plest,inovace jsou inovace a buh vi,cim nas INNO zaskoci priste ... treba mi nekdo odpovi
 

DeletedUser231

Guest
Musím potvrdit, že soutěž byla uspořádána z iniciativy Grepolis Týmu...

Některé soutěže ovšem pořádá samo Inno ale toto je skoro na všech fórech rutinou že se sem tam uspořádá nějaká soutěž...

Doufám, že odpověď stačí :) A pokud chceš debatovat o tomto tématu, debatuj si ale v dané sekci tzn. ZDE.. Další příspěvky tohoto typu budou smazány jako OT! Děkujeme za pochopení
 

DeletedUser

Guest
Promin Rebelie, vim,ze to vypada jako OT,ale reagoval jsem na Sultana,tak proto jsem to napsal .... jinak dekuji za odpoved
 

DeletedUser

Guest
Ano.. místo ve statku jsem zapomněl... ale to jde přizpůsobit... a dva typy zbraní by byla další novinka... přeci voják může použít luk ke střelbě a v blízkosti použíš sečný meč ( jako Satyr) nebo jako chiméra, která má tři hlavy, můžou útočit všechny tři, ne? ...
Bylo by to něco nového... a někteří nemají rádi změny.. já se jen snažil.. na ostatní bohy jsem nekoukal... jen přemýšlel co by bylo dobré ve hře....

pokud píšete že 1kb je příliš surek... co to vynahradit 300 zabitými, což není nikde moc? ;)
Cerbl
 

DeletedUser

Guest
Poměr sil je 6:4 nebo 7:3 ( dobré ku špatným ) ... což je celkem dobrý poměr... pokud berete v úvahu náhodu... Podle mě se vyplatí to zkusit... a je to pro hráče, co si chtějí zahrát ze zábavy....a ne být vždy nutně top!
Cerbl
 

Thasoss

Grepolis tým
Já být top nepotřebuji, ale riskovat by se mi to nechtělo :) Bylo by lepší se držet tradice, možná. Ale stejně Grepolis tým má nejzásadnější a nejposlednější slovo, které zde na fóru může být.
 
Nahoru