• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Ničení budov při stavbě

  • Zakladatel vlákna smradostarok619
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:šlo by o to že když stavíte třeba 5 budov a potřebujete tu třetí budou zbourat tak musíte zbourat nejdřív tu 5 a tu 4 budovu

Důvod:Napadlo mě to protože jsem měl správce stavěl jsem 7 budov a potřeboval jsem zbourat druhou budovu ale musel jsem zničit nejdřív těch 5 budov který jsem chtěl pořád stavět proto by to bylo prospěšné nemuseli by ste odklikávat těch více budov.

Detaily:že by ste mohli při stavbě budovy zbourat tu jakou zrovna stavět nepotřebujete.měl by pracovat tak že budou u všech budov při stavění křížky jak jí začnete stavět a vy když prostě dáte křížek tak se vás to zeptá jestli jí chcete zbourat,vy dáte třeba ano a ta budova se zbourá a uvolní se místo.

Grafika:měl by to být červený X u každé stavějící budovy ve stavebním seznamu.

Podvádění:nedalo by se podvádět protože by to možná nebylo za zlatáky ale možná ano to je na vývojářích této hry.

Závěr:pomohlo by to těm kteří mají správce a štve je to pořád odklikávat budu rád když si to přečtete všechno a dáte komentář dekuji.
 

DeletedUser

Guest
Prosím dejte komentář nebo něco chci se dozvědět jak se to ujme.
 

DeletedUser

Guest
samotná absence komentáře do jisté míry svědčí své o tomto nápadu..
dvakrát měř a jednou lez, dvakrát se zamysli potom stavěj budovy.. buduj je s rozmyslem a nebudeš muset jejich stavbu rušit.. možnost přerušit výstavbu je záchraná brzda když se někdo uklikne, ale záchraná brzda pro někoho kdo se uklikne hned pětkrát.. inu za hloupost se platí..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru