• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Nový super server Ióta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
Napadlo mě vytvořit nový server ,který by byl ůplně jiný v tom smyslu ,že by byl jednoduchý:budovy byse stavěli pouze pár sekund a stáli minimum surek,výzkum by stál také o hodně méně to sáme vojsko.

Důvod:
Všichni by si vyzkoušeli jaké je to mít vesnici na maximum a myslím si že by se omezilo podvádění v normálních serverech

Grafika:
Mělo by to vypadat normálně akorát s rozdílem nákladnosti na surky a víru.

Podvádění:
Vzhledem k jednoduchosti by podvádění nebylo třeba.

Závěr:
Je to můj první návrh prosím budtě mírní.A sem též zvedaví co mi na to povíte. :grepolis
 

DeletedUser

Guest
:D :D :D Není dneska apríl ? :D :D

Vtip roku 2011
lol.gif


Takže schrnuto: Inno by dostávali méně korun za výdělek z českého serveru, zybtečně by jim to zatěžovalo VPSko .. a serverů je zatím dost
 

DeletedUser

Guest
Toto nieje na CZ teame, tento návrh nieje prepracovaný, a Inno by z takýmto návrhom určite nesúhlasilo za mňa Nie :) ( Nové servery ma na starosti Inno nie Team z danej krajiny )
 

DeletedUser

Guest
jasný.. prostě někdo si chce vyzkoušet jaké to je mít více měst a hromadu všeho, ale nemá trpělivost si to vybudovat...
 

DeletedUser

Guest
Naprosto souhlasím se Sultanem - pokud chceš zažít, jaké to je, když máš postavenou vesnici (v čemž vidím opravdu velmi malý problém), tak se musíš alespoň trochu snažit. Ale můžeš to navrhnout jako vánoční dárek, 24.12. by to takhle fungovalo - stejně by tě to déle než den nebavilo. Nebo tebe možná ano, ale ostatní ne.
 

DeletedUser

Guest
Tak nejak jak to shrnul sultan, no..:D Osobne jsem cekal kdy zacne nekdo touzit po "privatech" a podobnych serverech:) a uz je to tady.
Dam zakladateli jednu malou radu: Kdyz te obtezuje cekat nez se ti vylepsi budova, tak tuhle hru nehraj, protoze pro tebe neni delana. zahraj si nejakou singleplayer strategii, treba serii TW.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru