• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Novinky ze Sigmi - scoot

DeletedUser9897

Guest
Zdravím, rád bych vám napsal něco o světě Sigma.

Mým novým světem se stal svět Sigma. Ačkoli je tento svět ještě mladý, hraje zde již mnoho hráčů. Dalo by se to přirovnat k Petriho misce, která bují životem. Tato Petriho miska jménem Sigma je zatím nejmladší ze všech světů, a proto zde jen málo hráčů pokořilo hranici sta tisíce bodů. Aliance jsou zde ještě ve vývoji. Šarvátky mezi hráči se vesměs dají přirovnat k žabomyším válkám. Většina hráčů se zatím soustředí na stavbu svých měst a nějakého toho vojska, plnění úkolů a dobývání zemědělských vesnic. Jelikož je tento svět velmi mladý, nedějí se zde žádné důležité věci, jako na starých světech. To je asi tak vše, co bych řekl k dění ve světě Sigma.

Co se týče mého ostrova, který leží v moři padesát tři, je toho poměrně více.
Tak třeba to, že se snažím stát největším hráčem na ostrově, co se týká stavebních bodů. Armádou jsi nejsem tak jist, ale co se týká obrany, jsem perfektně zajištěn. Jako vždy. Měl jsem štěstí, a dostal plno úkolů, které mi poskytli určitou produkci jednoho typu vojáka za hodinu. Když objíždím města se svými útočníky, nenacházím žádný výrazný odpor, a tak se pomalu a jistě stávám "králem svého" ostrova. Už to bude sedm dní od mého "znovuzrození" a start nevypadá vůbec zle.
Výstavba budov jde rychle, armáda jak by smet. V alianci vládne dobrá nálada a až na nějaké ty fake útoky na moje město to jde velmi dobře. Občas narazím na zádrhel v nějakém tom ostrovním úkolu, ale to není překážka, která by mě dokázala zastavit. Ostrov vypadá celkem k světu, dokonce i ostatní aktivní hráči přispívají do zemědělských vesnic, což je velmi dobré. Žádný výrazný problém zatím nenastal, jen nějaké to sousedské škádlení. Dokonce mi už městem prochází slavnostní pochod.
Jak jsem již psal, v alianci panuje dobrá nálada. Dostal jsem se do aliance, která je první na svém moři, a v celkovém žebříčku jsme se zatím umístili do top čtyřiceti, ale to ještě není konečná!

To je asi tak vše, co Vám, milým čtenářům mohu napsat.

scooty (is back)
 
Nahoru