• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Oba styly dobývání na jednom světě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Zdravím všechny hráče,

je to jen taková myšlenka... nikoli nápad či plánovaná změna. Napadlo mne to jako hráče.
Proč nám nedají na jeden svět oba styly dobývání? Tj. starý dobývací systém i vzpouru?
Podle mne to zní zajímavě... v akademii byste měli výzkum Dobývání (pro Dobývací systém) a výzkum Vzpoura (logicky pro Vzpouru). A teď jak by to podle mne mohlo fungovat:
Postavili byste kol. loď, město vyčistili a poté jí vyslali-zde se cesty rozdělují.
Buď byste před kol. lodí vyslali útok se vzpourou a vyvolali ji úspěšně (stále nutnost překliknout v oknu Útok na Vzpoura). Když by systém nezjistil při dopadu kol. lodě na město vyvolanou vzpouru, kolda by zakotvila :)
Konce dobývání u obou stylů by se nelišily-při vyvolané vzpouře a úspěšném dopadu útoku s koldou=ihned převzaté město, při starém dobýv. sys. kolda sedne a po x hodinách (podle rychlosti světa) při jejím ubránění=převzaté město.

Co si o téhle blbosti myslíte? :)

Thass
 

DeletedUser

Guest
propracuj to, dle vzoru a za mne zajímavá myšlenka i bránění by bylo zajímavé, jen hráči by se museli, při obraně soustředit zda nám poslat biremi podporou nebo útočit
 

DeletedUser

Guest
Náhodou super myšlenka, ta vzpoura už mi lezla krkem a takhle budou mít hráči mnohem větší možnosti taktizování a najdou se tam jak příznivci dobývání, tak vzpoury. :grepolis
 

DeletedUser5002

Guest
Asi na to nejsou skripta, určitě to bude složité napsat.
Ale myšlenka je to zajímavá to žádná.
 

DeletedUser9519

Guest
Byla by porušena rovnováha.
Při rychlosti 1 trvá dobývání 24 hodin. Ve vzpouře 12+12 hodin. Ve vzpouře to může trvat i 13 hodin, záleží kdy dorazí kololoď.

Takže ve vzpouře to by bylo rychlejší, takže s tím návrhem nesouhlasím.
 

Thasoss

Grepolis tým
No tak by trvání dobývání činilo 12h :p :) nicméně není to návrh, jen věc k zamyšlení jaké by to bylo ;)
 

DeletedUser

Guest
Mě by zajímalo jak by jste si to představovali. To bych ve městě vyvolal vzpouru, sednul tam hned koldou a dobýval bych a co obrance? Ten by nevěděl co dělat, zda mi koldu sestřelit nebo si tam naposílat podpory. Pokud by mi koldu sestřelil tak bych mu tam poslal jinou koldu a zabral to jako vzpourou?
 

Thasoss

Grepolis tým
Já nevím co je na tom nepochopitelného... pokud bys vyslal na město koldu a nebyla by tam vzpoura-sedl by jsi a dobýval. Pokud by tam byla propuknutá vzpoura, okamžitě bys převzal dané město.
 

DeletedUser5002

Guest
Muselo by se to řídit výzkumem v akademii. Kdo ho vyzkoumá, má vzpouru, kdo ne, má dobývání v daném městě.
Jinak pokud na někoho jede kolda, měl by jí zničit ať tak, nebo tak, v tom rozdíl nevidím.

Určitě by to výrazně ztížilo hru, ale co už, kdo se bojí, nesmí do lesa.
 

DeletedUser

Guest
Hlavně by muselo být každé město ,,nějak,, označeno jaký má systém,jinak je to na palici:)
 

DeletedUser9519

Guest
Pokud někdo vyzkoumá vzpouru, už nelze vyzkoumat dobývání a opačně.
 

DeletedUser5002

Guest
Mohlo by se to nastavit pevně, že by výzkum vrátit nešel a měl by to tak každý, kdo město pak zabere, ale možná by jsem dal možnost ten výzkum vrátit, prostě každého jeho věc jak bude jaké město zabírat, zda každé jinak, či všechny třeba dobýváním. A nebál bych se, že je to na palici. Prostě blízkýma městy bych zabíral a ostatníma dělal vzpoury. Byl by to masakr, ale hrát by to asi šlo, ovšem čert ví, kolik by bylo bugů. Tohle jsou samozřejmě velmi povrchní a jednoduché představy, které aby se dotáhly by se musel účastnit minimálně vývojářský tým Inna :)
Ale nemyslím, že je to úplně špatná myšlenka, aby bylo více způsobů na přebrání města a ještě bych zavedl, že katy můžou město úplně zničit. Zbourat prostě až na 0 a město zmizí, bez toho, že by se muselo zabírat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru