• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Odstavky serveru

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vim,ze asi placu na spatnym hrobe .... nicmene opet jsem malinko nespokojen :( s tim,jak ma INNO vyreseny updaty nebo opravy serveru.
Problem je v tom,ze tak jak se mi stalo jiz snad 100x, tak i dnes si jen tak light planuju utoky a najednou server off.

Z tohoto duvodu navrhuji jednoduche reseni, ktere by spouste lidem usetrilo cas a nekdy mozna i nervy.

Koncept:
Myslenka spociva v tom,co ostatni firmy provozujici MNO povazuji za standard. Tzn. Vyhlasit presne vymezeny cas, kdy bude moci INNO provadet udrzbu a updaty. Priklad, kazde pondeli 06:00-12:00 - odstaveni serveru.

Důvod:
Jestlize INNO dela udrzbu pokazde jindy,tak clovek (obzvlaste hraje-li na serveru s rychlosti 1) muze velice rychle prijit o horko-tezko vybudovane jednotky,protoze treba nemuze vyslat Ohne. Z druhe strany,tedy ze strany obrance je tato rovnovaha taky narusena,nebot i kdyz by eventuelne sedel u PC,tak se nemuze branit.

Detaily:
Do hlavniho Menu hry "vyvesit" tabulku v ktere bede varovani,ze v dany den probehne pravidelna udrzba v case od-do. A pripadne ve hre nastavit o neco delsi dobu miru,nez je odstavka serveru

Grafika:
beze zmeny,krome vyse zminovane informacni tabulky v Menu hry

Rovnováha:
MAXIMALNE VYVAZENA !!!!!

Podvádění:
dle meho nazoru nelze

Závěr:
Clovek by vedel,ze na danou dobu si nema nic planovat a prizpusobi se.

To je asi tak vse
 

DeletedUser5567

Guest
A oni se na tebe vybodnou, protože to včera Cháron psal na uvodní stránku. Ale vzhledem k tomu, že jsem si toho taky všiml až když mě to teď vyhodilo ven, tak by to pořešit chtělo. Podle mě ale bude stačit rozeslat den dopředu zprávy hráčům na světech kterých se to týká (oznámení).
 

DeletedUser

Guest
Kam na uvodni stranku prosim? Ja jen, ze jsem si taky niceho nevsimnul.

A jestli to to dal sem na forum, tak sorry, to je kazdymu platny jak mrtvymu kabat :/ .... nic ve zlym,ale myslim si, ze tato hra ma vic jak 10 000 registrovanych (pouze hadam) a sem na forum chodi maximalne nejakych 50 lidi.

Co se tyka rozesilani zpravy,tak je to taky k nicemu ... muj nazor ..... proc? Jsou tu hraci,kteri chodi do prace na smeny a maji taky jine povinnosti,nez prjit domu a hned sednou ke Grepu. Takze si postu ani neprectou. To je jedna moznost, druha moznost je ta,ze pokud je clovek pod palbou a chodi na nej hafo utoku,tak velice jednoduse v tom chaosu vsech zprav tuhle postu prehlidne ...takze stejne o tom nevi.

A zaradit do menu hry jednu blbou informacni tabulku,to zvladnu aj ja po prvni lekci programovani,takze o slozitosti to rozhodne neni a povazuju to ze strany nemcu pouze jako vymluvu a neochotu
 

DeletedUser5567

Guest
Jak se vyplňuje herní jméno a heslo a potom si vybíráš kterej svět. Podtím (respektive pod nápisem hrej zdarma) to napsané je. Stejně jako se tam občas objeví, že bude update atp. Ale je potíž, že vetšina bude muset tu stránku posunout krapet dolů, aby to viděli (rozlišení), takže si toho stejně nevšimnou. (Obrázků habaděj, ale to užitečný je někde mimo). Tak mě teď napadá, že by úplně stačilo prohodit obráky ze hry a to místo s aktualitama.

Hlášení z bojů a herní zprávy ti chodí jinam a přelouskat ty tři zprávy deně není zas tak moc (pokud nejsi jó pisálek).
 

DeletedUser

Guest
A uz jsem to nasel ... je to tam .... ale pismem pro bystrozraky :( .... jako tohle info mi prijde jako pomerne dulezity a ta velikost je hodne zavadejici .... Na reklamu se najde prostor vzdycky a stejne na ni kazdej prdi :D ... ale dulezitou informaci napisou tak,aby ji nikdo nevidel .... hnus toto :(

Mi to prijde,jak kdyz nekde na urade podepisuju papiry .... omacky kolem hafo, ale na ty paragrafy a dalsi ptakoviny,ktery se tykaji zakonu aby si jeden poridil lupu :(
 

Thasoss

Grepolis tým
a nebo rovnou mikroskop =D ale fakt, stačilo by jen oznámení ve hře den předem, tak jako to bylo o Velikonocích s tou slepičkou atd...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru