• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Omikron je to, co nás zajímá .....

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Desetkrát jsem chtěl začít, desetkrát jsem to smazal. Chyběla mi motivace, proč to dělat.

Nyní začnu a pokusím se přibližovat svět Omikron všem hráčů co zde hrají.

Někomu se to bude líbit, jinému ne. Tak to je, bylo a bude, naopak jsem zase přesvědčen, že mnoha lidem se to líbit bude.

Budu se věnovat rozboru Aliancí, hráčů, povahy světa.

Budu upozorňovat na nesrovnalosti a incidenty na tomto světě.

Budu se snažit vždy přinášet přesné podložené informace, nicméně je budu podávat svým názorem, stejně jako kterýkoliv Blogger kdekoliv na světě.

A budu se snažit, aby Vám tu se mnou bylo příjemně a odpočinuli jste si od neustálých nepokojů, které se určitě všude někdy dějí a aby jste zde našli jak něco úsměvného, tak i něco zajímavého.

Vítám Vás na mém blogu pro svět Omikron a brzy připíši první příspěvek, který se již bude zabývat tématem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Prosím Vás pochvaly za mou práci mi sem nepište. Všech si cením a ano, dělám to z láskou.
Květiny a dárky co my chcete dát posílejte do nemocnic, ať to tam rozkvete a pomůže kde může a peníze, kterými mě chcete podporovat, ty posílejte rovnou na charity, třeba aktuálně povodně.

Nyní však už to, pro co jste přišli. Aktuálně je určitě na pořadu dne vznik staronové aliance ALIBABA. Před chvílí tam přešel i jeden z původních zakladatelů Gekkon1970, který se nejspíše chtěl podílet na rozkvětu této aliance.

Prozatím tam ještě nepřecházejí masově hráči z aliance Bludný Holanďan, ale čert ví, co není, může být, pak by to nejspíše znamenalo zánik této aliance.

Přemýšlet nad tím, proč se tak děje, to by bylo možná zbytečné a složité. Asi to fakt vystihuje jen ta má oblíbená hláška, aliance vznikají a zanikají, jen BN je tu věčně :)

My jsme se kupodivu posunuli na druhé místo v pořadí aliancí, ale spíše je to proto, že se k nám přidalo několik nových hráčů, které tímto i vítám.

Conquerors se stále drží velmi slibně, tak snad alespoň nějaké aliance, které na tomto světě i začali budou fungovat dále.

Já pořád říkám, že podobné machinace nemám rád. Pokud jedné alianci věřím, nikdy neodejdu jinam. Pokud jednou odejdu, je dost možné, že už nikdy nenajdu domov.
 

DeletedUser5002

Guest
Dnes poprvé ztratím město na tomto světě .... to jsem dopadnul. Po několika útocích pá dní po sobě v noci, na které jsem nereagoval přistála v noci i kololoď :) Kdybych to alespoň netušil kua ...

Nějak mám z toho smíšené pocity. Už mě tedy mrzelo více věcí v téhle hře, možná jsem s tím i počítal, jak naschvál se sešlo více okolností.

Ale vezměme to z té druhé stránky.

Neúspěch nás posune dopředu. Cesta nemůže být rovná, pak je to nekonečné a je otázka času, než nebudeme schopni jít vpřed, kdežto když se krásně vlní, vždy nás zajímá, zda se za další zatáčkou neskrývá náš osud a příležitost najít něco nového.

Někdy je dobré něco změnit, někdy je dobré vrátit se na začátek, někdy je důležité vytrvat.

Nyní je čas na to bojovat.

Však nebojte, brzy přidám nějakou dobrou bitvu :) Dneska to bitva nebyla. Pod stínem noci, ani si to nehlídal ... no hrozná ostuda dle mého z obou stran, ale dobrá reakce jeho spoluhráčů. Jen tak dál .. .)
 

DeletedUser5002

Guest
Situace na světě Omikronu je zatím stabilizovaná. Svět se stále pouze tvoří, hráči jsou nabírání, zabíráni, přecházejí a vznikají i nové aliance.
Nepřítel aktuálně asi většiny, co něco chtějí hrát je BH se svými spojenci a přáteli. Velmi rázně vykročili za úspěchem, ale určitě nejvýznamněji se na tom podílí hlavně jejich dva nejlepší útočníci, i když už někteří přešli do Aliababi. Těžko říci, která z těchto aliancí je hlavní, ale je to zcela jistě zajímaví záměr, který může v pozdější fázi i pomoci vyhrát hru.

Stále je však i dost odpůrců, kteří se nebudou chtít smířit s tímto postupem a budou se mu snažit zabránit.

Mnoho štěstí a příjemnou neděli všem.
 

DeletedUser5002

Guest
Tak se nám rozpadá další aliance.
Sixty Six dostala velkou ránu a mnoho lidí z ní odešlo, či vystoupilo.
Mnoho lidí nesouhlasilo nejspíše s rozhodováním vedení a na to přišel rozpad a odchod nejlepších hráčů z aliance.
Dle mého tím končí kapitola této aliance, co se týká úspěchů.
Slyšel jsem toho hodně, ale jedna věc se stále skloňuje s podobnými machinacemi a to je jméno Tirhaz, která přešla do Federace Ošklivých káčát, takže lze čekat, že podobné problémy ještě uvidíme :)
 

DeletedUser5002

Guest
Zdravím Vás po dlouhé době,
jsem odpočinutý, nabitý energií a připravený trochu zahrát i pokecat.

Nyní ale k našemu světu.

K dnešnímu dni se nám příliš od minula situace moc nezměnila.
Nejzajímavější informace může být vzestup aliance Alibaba, která co do počtu stavitelských bodů se pře s aliancí BN o třetí místo, ale i v bodech útočníků nezahálejí.

Předstihli v nich i alianci Exekutory, kteří hrají od začátku spuštění světa. Přikládám to ke spolupráci s aliancí BH a díky tomu i velkou suverenitu ve svém okolí, málo kvalitní konkurence. Pokud ta je, tak jsou roztroušeny. Napovídají tomu i obrané bitevní body, kterých mají minimum.

Další zcela jistě neopomenutelný fakt je, že za tento vzestup vděčí i připojení se některých elitních hráčů z aliance Sixty Six, kteří nejenže doplnili jejich řady, ale též velmi pozdvihly jejich pozice a opět se vracím k tomu co bylo, odpadla jim další konkurence v jejich oblasti.

Jinak se situace v prvních deseti aliancích prakticky nezměnila a o případných dalších dějích Vás budeme co nejdříve informovat.

Děkuji za pozornost
Firstazazel
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru