• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Otočenie pohľadu na ostrov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser352
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser352

Guest
Koncept:
Takže mal by som taký návrh chcel by som aby som si mohol otáčať pohľad ostrova z ktorejkoľvek strany chcem. Už je celkom pekne rozrastené tak by som sa rád na neho pozeral pekne spredu.

Důvod:
Dôvod je taký že mám mesto na opačnej strane ostrova a vidím si ho od chrbta :) a to nieje pekné :/

Detaily:
Malo by sa dať otáčať mapku o 360* .

Grafika:
http://www.ulozisko.sk/obrazky/539998/123.JPG

Rovnováha:
Nemá vplyv na rovnováhu hry

Podvádění:
Neumožňuje podvádzanie

Závěr:
Bol by som rád ak by to prešlo :)
 

DeletedUser5567

Guest
Já mám dojem, že to akorát zvýší náročnost hry na můj počítač, který to už teď sotva zvládá. Když budeš moci otáčet mapou, celkem snadno se ti pak stane, že ztratíš orientaci (řekl bych).

Řešení: místo otáčení mapy-dobývej jen města, co máš čelem k sobě a tamto časem pusť.

Tak to je tip jak blázen Johhny :D
R.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Není nějaké to otáčení kapánek zbytečný? Pokud tak hrozně toužíš vidět město zepředu, tak se koukni na cizí :D A nebo si počkej, až jich budeš mít víc ;) Nechci si ani představovat, co by to dělalo seky s mapou... už teď to řádí, když se člověk posune o trošku větší kus :/

Také by mohlo jít, aby zkusil otočit monitor, že? :D
R.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je to zbytečné, už ted mám někdy problém, většinou když upravuji poznámkový blok s tím , že se mi mapa začne sama hýbat, pro někoho dobrý grafický doplnek, ale těcgh seků by bylo....
 

DeletedUser352

Guest
Tak vám poradím kúpte si lepší pc :) Alebo grafickú keď vám už online-ovku nezvláda :)
 

DeletedUser5567

Guest
Až si koupím lepší pc, tak na tom nebudu mít potřebu hrát on-linovky. Inno to zbytečně dělá náročné, tak proč si nepostěžovat. Mě by stačilo kdyby tam šla zapnout i výrazně osekaná mapa, na co potřebuju kdejakou blbinku jako šutr v moři, tvar ostrova atp?
 

DeletedUser231

Guest
Prosím, nerozebírejte OT :grepolis

A abych osobně vnesl trochu do mlejna ... Na tento problém není žádný jiný recept, než-li stavět města jen tak, abybyla natočená k Tobě. Opravdu si myslím, že by konkrétně kvůli tobě zavedla novou funkci :D
Ale co víš, jednou se možná dočkáš.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru