• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Otrokárna 2.0

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Návrh na novou budovu/Otrokárna

Koncept:
Otrokárna umožňuje zvýšit produkci, zvětšit své vojsko, získat nějaké ty body navíc…

Důvod:
Hra získá další plus, co se týče reálnosti, zároveň přibude nová surovina, budova, jednotka…

Detaily:
Otroky jde získat pouze jediným způsobem, vítězstvím v bitvě. Poté jsou všechny nepřátelské přeživší jednotky vaše. Otroci budou cestovat po stejnou dobu, jako vaše ostatní jednotky. Po příchodu do města, pokud se zde nachází otrokárna, se otroci v otrokárně objeví a nabídnou se vám 2 možnosti.
Pokud zvolíte možnost zaměstnat, za cenu 2 jednotek od každé suroviny na otroka se zvolený počet otroků stane zemědělci a zvýši produkci ve vámi zvoleném dole – touto funkci lze tedy dovažovat nižší produkci některé suroviny. Každý otrok je schopný zvýšit základní produkci o 0.002% - na maximální zvýšení produkce dolů – tedy 10%, je třeba 5000 otroků. Pokud město dobyje jiný hráč otroci se budou snažit utéci – zvýšení produkce se sníží o 50% - tedy například namísto bonusu 10% bude bonus již jen 5% - samozřejmě nový majitel si může s vlastními otroky produkci opět zvýšit. Zvolení otroci však budou zvyšovat produkci až následující hodinu – pokud je například zaměstnáte v 13:58, začnou zvyšovat produkci v 14:00. Pozor! Zvýšení produkce se odvíjí od produkce základní, kupec ani božské síly zde neplatí! Maximální zvýšení produkce je tedy produkce 385 jednotek za hodinu.
Pokud zvolíte možnost vyzbrojit, každý zvolený otrok se během 30 sekund vyzbrojí a bude připraven k boji, stejně jako jakákoliv jiná jednotka. To vše za cenu 2 jednotek dřeva a kamene a 4 jednotek stříbrných mincí. Avšak tito vojáci jsou pouze na jedno použití, po každé bitvě se všichni přeživší otroci rozutečou.
Maximální počet otroků ve městě roste s úrovní otrokárny. Pokud otroky do 96 hodin od příchodu do města nezaměstnáte či nevyzbrojíte, tyto možnosti nahradí možnost jediná – prodat – pokud zvolíte tuto možnost, objevíte se na otročím trhu, který je součástí otrokárny. Zde uvidíte všechny nabídky otroků, které nabízejí jiní hráči a jejich cenu. Můžete otroky také směnit přímo s otrokářem, ovšem oproti obchodu s jinými hráči za každého otroka dostanete 1 jednotku dřeva a kamene a 2 jednotky stříbrných mincí.

Grafika:
Otrokárna by měla mít podobu katakomb, v lepším případě pouze vchodu.

Rovnováha:
Samozřejmě i zde platí určitá omezení. Produkci lze zvýšit maximálně o 10%, ve městě může být maximálně 3000 otroků...

Závěr:
Tento návrh bude jsem poslal Charonovi, jen tak pro informaci ;)

Otrok
Otrokárna
 

DeletedUser4783

Guest
Tento návrh tady už byl, ale měně popsaný, než ten tvůj. Ale řekni mi které jednotky by mohli přežít. Když porazíš vojska, zemřou dojednoho. A když na tebe zaútočí tak také. Dobrý návrh, ale nad tím by ses měl zamyslet:)
 

DeletedUser

Guest
Já vím, ten předešlý byl také můj, ale inspiraci jsem získal od někoho jiného...

Jinak k provedení návrhu je třeba překopat celý systém boje, každopádně s Charonem jsem již domluvený a zbytek at' si vyřeší Inno samo ;)
 

DeletedUser4783

Guest
Ještě mi řekni, kde bys to chtěl narvat? Já bych to dal asi jako Speciální budovu nebo jak se tomu říká:)
 

DeletedUser

Guest
ziadne nove budovy som proti :grepolis

inak prekopavanie celeho bojoveho systemu neviem podla mna skor nie ako ano aj zo strany innogames
 

DeletedUser

Guest
Prekopanie celeho bojoveho systemu by bola obrovska zmena. Grepolis by zanikol.
 

DeletedUser

Guest
no myslím že zanikl je trochu silné slovo ale byla by to obrovská změna a inno by to neudělalo podle mého názoru
 

DeletedUser

Guest
A opravdu je nutné překopávat celý systém? Nesačí jen říct, že třeba 5% nepřátel jen upadlo do bezvědomí a ti byli zajmuti? :)
 

DeletedUser

Guest
no myslím že zanikl je trochu silné slovo
To by uz nebol Grepolis :D , cize ked by uz nebol Grepolis, tak by uz Grepolis nebol. A ked Grepolis nie je tak je zaniknuty. :D

Tak to by potom nebola zmena v boji ale aj tak je to zbytocna komplikovanost hry navyse.
 

DeletedUser

Guest
Mně teda tento návrh nepřipadá ničím zajímavý, nemá žádný šmrnc, jen spousta jakýchsi výpočtů a zbytečných komplikací navíc. A že jsme "nuceni" číst znovu starý neúspěšný návrh jen proto, že se někdo skamarádil s administrátorem, to taky není úplně v pořádku. Ani se mi nezdá bůhvíjak "reálné" posílat do dolů nepřátelské vojáky, to už by bylo lepší lovit otroky ve vesnicích, ti jsou aspoň na práci zvyklí :eek:)
 

DeletedUser

Guest
a co kdyz utocis na mesto tak mas na vyber-normos,vzpoura nebo prunik tak by tam prisel i otrokarsky utok a to by bylo se stali otroci z treba 5pr z celeho obraneho vojska :)
 

DeletedUser

Guest
Urcite nikto nema problem s tym ze by utokom ziskaval otrokov. To je jednoduchsie ako kuzlo Navrat mrtvych od Hadesa.


Tu ide o to co by s tymi otrokmi robil.
Tie rozne obchody s otrokmi, pracovna sila, ...
Pridanie otrokov do hry by zbytocne zkomplikovalo pocitanie a aj prakticky by to hracom neprinieslo ziadny uzitok a len by to hracom zavadzalo.
 

DeletedUser

Guest
Jen tak mimochodem, já už ani Grepolis nehraji, takže upřímně je mi celkem jedno, co si o tom myslíte ;)
 

DeletedUser

Guest
Toto co si napisal posledne si myslel vazne tak naco to sem vobec davas ked ti na tom ani nezalezi hm nechapem naco a este to sem capnes na forum ze sak si tu hovorte ked to hrate ja nehram je mi jedno co tu tocite sila fakt
Tuto hru hram a mam ju rad :grepolis a preto sa ma to velmi dotklo
 

DeletedUser

Guest
ja bych to udelal tak ze by cast jednotek se po boji vzdala treba 5 sermiru a ti by se stali otroky a cim bys mel vetsi armadu tim vetsi pravdepodobnost ze ziskas vic otroku napad je muj
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru