• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Příběh 1-Jambino

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kentaur

Kdysi dávno ještě za časů bájný řeků v lesích za horou Auhevar žili bájní kentauři napůl lidská a na půl koňská stvoření.Přežívali ve státech.Byli často spatřitelní na okrajích
rozlehlých lesů poblíž města Azeuichs.Často jsem je chodívával pozorovat byla to krásná stvoření které jsem miloval nikdy jsem se nenabažil pohledu na ně.
Kentauři bývali mírumilovná stvoření a bylo to o nich známo že nenapadají lidi.Proslulé válečníky vysílající šípy ze smrtící přesností na ohromnou vzdálenost ze ktérých měli všichni strach z nich udělal až instinkt přežití který v nich probudili lidé s vou touhou po bohatsí a síle.Kentauři se postupem času stáveli velice ceně nou loveckou trofejí.Jednoho dne jsem vyděl obrovskou loveckou výpravu ozbrojenou až po zubi mířící do lesa dostal jsem husí kůži vraceli se teprve asi za tři dny a na vozech
vezli hromady mrtvých kentaurů.
Když už Byli kentauři opravdu na pokraji vyhynutí a do lesů proudila jedna lovecká výprava za druhou které se vraceli vždy až po několika dnech celý od kentauří krve začali být kentauři velice agresivní.Jednoho dne to došlo až tak daleko že když se skupina lovců vydala do lesa a skoli zrovna jednoho kentaura byli napadeni a pobiti jeho druhem.
Lidé se dostali vztek že jejich výpravu zkešených lovců pobilo podle nich stádo primitivních tvorů a poslali proti ketaurů další tři lovecké výpravy když jsem je vyděl jak pochodují směrem k lesu jen jsem si povzdechl.Ze tří loveckých výprav jse nevrátila ani jedna.Lidé si začali uvědomovat že kentauři ona ''bezmocná stvoření'' nejsou tak primitivní jak si původně mysleli a v tom v neštěstí lidí si kentauři uvědomili že lidé také nejsou zas tak mocní jak předpokládali.Jednoho večera sedíc u ohně se rozhodli že se zpojí a společně lidi porazí.Asi za půl roku kdy už likvidovali lovecké výpravy jednu za druhou na světě utvořili první kentaurskou říši všech dob.Včele této říše rozkládajíci se v lesích za horou Auhevar stál ohromný kentaur který mezi lidmi později získal jméno Rocia.Jednoho jarního dne napadli kentauři jednu z osad v okolí Azeuichsu překvapení vesničané neměli šanci a kentauři dědinu srovnali se zemí.Když jsem asi po třech dnech procházele okolo té vísky v duchu jsem si řekl kam jsme to dospěli z tak mírumilovných tvorů jsme udělali zabijáky.
Asi o týden později napadlo kentaurské vojsko další vesnici a opět zvítězilo.A tak to šlo dál a dál od vesnice k vesnici ještě asi tři měsíce.Když kentauří vojsko táhlo na další vesnici včele s Rociou střetli se s vojskem vládce Azeuichsu.V této bitvě sice zvítězili ale utrželi obrovské stráty Rocia si uvědomil že sami válku z lidmi nemají šanci vyhrát vyslal tedy posla k odvěkým nepřátelům lidí harpijím jejich vůdkyně z jeho návrhem souhlasila.Když se podruhé Rocia střetl s lidským vojskem zavelel k útoku ketaurské vojsko se rozběhlo vpřed a když už se zdálo že je bitva pro kentaury stracená ozval se šustotot křídel a zatmělo se nebe Harpije!!!
Ozíval se panický křik z nepřátelského vojska.Lidé neměli šanci na útok ze shora nebyli připravení.Rocia byl nadšen jeho taktika se osvědtčila.takto to šlo dále od bitvy k bitvě.Když už se zdálo že lidé nemají šanci dostal jeden můj známý nápad jak se zvítězit nad kentauri zpru jsme byl proti protože mi bylo kentaurů líto vždyť oni za nic nemohli ale poté jsem si uvědomil jaké nebezpečí nám z jejich strany hrozí.Doporučil jsem mu však aby si ho ještě chvilku nechal pro sebe protože ho ještě neměl zcela promyšlený.
Rocia se mezi tím rozhodl pokračovat v plenění osad v okolí Azeuchsu obyvatelé zemědělských osad se stále ještě bránili a kentauři měli velkéstráty ale stále né takové jako lidé.Dobití jedné vesnice Rociovi trvalo větčinou okolo tří dnů.Rocia už ztratil mnoho mužů a jeho armáda byla značně vyčerpaná.Rozhodl jse tedy na nějakou dobu utábořit v jedné dobyté vesnici poslal posla pro další podpory za stran kentaurů i harpijí posily dorazily za tři dny.Rocia se rozhodl ještě tři dny zůstat.Já jsem stále přemýšlel o nápadu mého kamaráda a začal jsem si uvědomovat jaké obrovské nebezpečí nám hrozí.
A vtom mě napadlo jak provéct běžel jsem do domu mého přítele a řekl jsem mu svou myšlenku napadlo mě kentauři se proti nám spoji z našimi nepřáteli harpijemy proč my se nespojíme s jejich nepřáteli?Mantikoramy.Navrhl jsem mu a on řekl to není vůbec špatný nápad hned zítra to navrhneme vládci zítra jsme doběhli za vládcem a předložil mu náš nápad vládci se velice zalíbil a prohlásil váš nápad se mi velice zamlouvá vyšlu posla za jejich vůdcem.Vůdce Mantikor si vzal den na promyšlení po dlouhém přemýšlení souhlasil.Hned toho dne povolal vojska.Armáda se zkládala asi z pětseti mantikor.Když jsem uviděl armádu procházet branou řekl jsem si jak tohle jenom dopadne.
Když dorazili na nádvoří před hrad.Povolal si vládce lidí k sobě vůdce mantikor společně se dohodli na taktice kterou jsme navrhli společně z kamarádem.
Rocia dále pokračoval v plenění okolních vesnic.Po dalším měsíci plenění se Rocia rozhodl zaútočit přimo na Azeuichs nemohl však zaútočit rovnou uvědomoval jsi že jeho vojsko je opět oslabeno.Tak se rozhodl vyslat posla a povolat veškerá vojska kentaurů i harpijí posla vyslal ze slovy buď mi nebo oni.Za pět dny dorazilo obrovské vojsko které mělo jediný úkol zvítězit.Druhého dne vyrazili v Azeuichs už na ně čekali.Lidé však měli ohromnou výhodu jejich nepřátelé neměli ani tušení že za hrradbami čekají mantikory.Když se vojska střetla zdálo se že lidské vojsko bude poraženo.A v tom zpoza hradeb vylétly mantikory Rocia byl stejně zaskočen jako lidé harpijemi.Kentauři stejně jako lidé nebyli připraveni na útok ze shora a bitvu prohráli.Kdo ví třeba kvůli našemu nápadu dnes nejsme kentauři.

Udělal jsem ještě pár úprav ať se líbí ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jsem udělal drobně úpravy a doufám že se bude líbit.
 

DeletedUser

Guest
Když pominu poměrně otřesný pravopis, tak je to i dobré ;)
 

DeletedUser

Guest
A když se nedíváte na pravopis co jinak říkáte příběhu?
 

DeletedUser

Guest
Být tebou tak bych nechal Kentaury vyhrát... Lidi si mohli za to že Kentauři zaútočili... Kentauři jsou v tom příběhu něco jako dobro... Jinak je to dobrý...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já sem je původně vyhrát nechal ale pak sem si to přečetl a přišlo mi to takový nudný bez zvratu ;)
 

DeletedUser

Guest
Je to jeho příběh, takže je konec na něm. Ne všechny konce jsou z těch dobrých a horší konce jsou i imho lepší.
 

DeletedUser

Guest
no...........

Já jen mám dotaz co když si někdo ten příběh zkopíruje a vylepší ho a pak když to přijde divný,tak se vymluví na náhodu?Nemělo by to být nějak zajištěný?Ptám se proto,že mám nápad na dobrý příběh už ho mám skoro hotovej na textáku ale bojim se že mi to někdo udělá.Jinak to tam dám těsně před koncem.Ale já bych si toho s**** našel a ukázal bych mu.....Prostě takovýhle šmejdy nenávidim a vzkazuju jim jen tohle::grepolis
 

DeletedUser

Guest
Ukazuješ snad na to že sem to od někud zkopíroval????Tohle je totiž originál!
 

DeletedUser

Guest
To by byla sakra náhoda ;) Pokud se tomu chceš vyhnout, přidej to co nejdřív. Když někdo udělá podobný a ty ho přidáš až po něm, těžko budeš dokazovat žes ho měl dřív na základě tadytoho postu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru