• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Příběh 1/Jokomo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mantikora

V zemi krále Alexandra Makedonského žilo mnoho mýtických živočichů,jedním z nich je i Mantikora,která má hlavu lva,křídla draka a štíří ocas.
Mantikora žila hluboko pod městem Sparta a vedl k ní jenom jeden vchod,kterej byl 10 km jihozápadně od Sparty.Mantikora byla uvězněna bohem Poseidonem,protože napadla jeho miláčka Hydru.Byla za velmi pevnou železnou bránou,která se dala otevřít pouze z venčí.
Jednou se k ní dostal nějakej voják,vypadal že není překvapem že vidí Matikoru.
Šel k páce která otevírá bránu a Mantikora to celé sledovala,když přišel k páce tak jí chytil a řekl:,,Mantikoro já tě osvobodím a ty mi za to budeš sloužit!" a záthl za páku.Brána se začala otevírat se šíleným skřípáním nenaolejovaného železa,jakmile se brána otevřela úplně,tak voják se připlížil k Mantikoře a naznačil jí ať jí následuje,ale Mantikora nechtěla.Voják na ni začal řvát a když už málem měl vyřvané hlasyvky propodl ho veliký štíří ocas.Krev stříkala všude okolo a voják vypadal jakoby kolem něho propuklo samo peklo.
Mantikora pomalu vytáhla ocas a se zuřivím výrazem v obličeji s ním praštila vojáka směrem k zemi a zlámala mu tak všechny kosti v těle.Mantikora pomalu prošla přes červený flek na zemi,který zbyl po vojákovi.Procházela dlouhým zdobeným tunelem.Všude byly sochy mýtických zvířat Kentaura,Mantikory,Minotaurus,Pegas,Harpyje,Medůza,Kyklopa a Hydru.
U hydry se Mantikora zastavila a naštvaně sochu rozdrtila až ze sochy zbyl jenom prach.
Když se dostala Mantikora ven z tunelu,oslnilo jí světlo Slunce,trvalo jí asi 3 minuty než si zvykla na to světlo.
Mantikora byla po tom vězení tak naštvaná,že se rozhodla zdecimovat lidstvo a pak Hydru,Kyklopa a jako posledního Poseidona.
Okamžitě se vidala k prvnímu městu,k Spartě,jak jí obyvatelé uviděli začali řvát strachem a utíkat do všech stran.Mantikora se vznesla do vzduchu a leděla přímo na prvního člověka,kteerého si všimla a jakousi náhodou to byl nejvyší generál Sparty.Okamžitě roztrhala pomocí svých zubů generála na kousky a během toho odrážela ocasem útoky vojáků,kteří se znažili zachránit generála.
Ocasem Mantikora zabíjela další a další vojáky a občany Sparty a k tomu likvidovala se zemí budovy města,když skončila vypadala Sparta jako nejhrůzostrašnější město duchů které kdy lidstvo vidělo.Takhle to pokračovalo od města k městu.Když Mantikora letěla přes oceán zničeho nic se před ní vymrštila voda do výžky možná i 200 metrů.Před ní se objevila Hydra a jejích 9 hlav na jedné z nich seděl Poseidon a na těle Hydry byl Kyklop,který nevypadal že by mněl vodu zrovna v lásce.
Poseidon řekl Mantikoře:,,Mantikoro,Mantikoro ty si nedáš říct a nedáš.Napadla si moji Hydru a tím zbůsobila že jedna hlava je slepá.Teď se ti za to pomctíme!"
Hydra najednou jednou ze svých hlav zaútočila na Manticoru, ale ta jenom o fous unula a vypíchla Hydře jedno oko.Z obrovským řevem sebou Hydra škubla tak silně že málem Kyklop spadl do vody.Kyklop se rozhodl ,že to ukončí rychle.Skočil na Mantikoru,ale ta uhnula a Kyklop spadl do vody kde se začal topit.Poseidon na to řekl:,, Mantikoro!Přestaň mě štvát sice nemám ve znaze nějak Kyklopa zachránit ale stejnak mě to štve!Hydro,ukonči to jednou pro vždy!"
Hydra vymrštila všech devět hlav směrem na Mantikoru.Mantikoru se stačila o trochu pohnout ale stejnak ji jedna hlava trefila vytvořila jí na noze velmi bolestivou ránu.Hydra ale špatně vymrštila slepou hlavu a tím si sama sobě ukousla jednu hlavu.Obrovské množství krve stříkalo všude kolem ale Hydru to nijak neznepokojovalo.Mantikora pochopila že Hydra se dá zabít jedíným zbůsobem a to tím že zlikviduje prostřední hlavu Hydry která už byla na půl slepá.Hydra opět zaútočila ale Mantokoře se podařilo chytit prostřední hlavy a začala do ní bodat ocase.Hydra řvala bolestí a ve snaze se zachránit začali útočit na Mantikoru.Asi třetí pokus Mantikoru strhl z hlavy a jen tak tak nespadla do vody,aledalší útok který nastal když tam keště byla zbůsobil že si Hydra sama dala konečnou ránu.Její prostřední hlava spadla do vody a se řvem se Hydra pomalu začala potápět mrtvá ke dnu oceánu.
Poseidon byl překvapen vítěztvím Mantikory a zuřivě začal útočit na Mantikoru z vody.Jeho zuřivost překvapila jeho dva bratry Zeuse a Hádese.Ti se rozhodly že ho zavřou do tajné kobky a počkaj až se uklidní.
Potom Mantikora spokojeně létala a když ji někdo napadl tak ho jednoduše roztrhala na kousky.​

Prosím kritiku.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Po dějové stránce mne příběh nijak nenadchl, vlastně je to dle mého názoru totální akční pubertální výplod fantasmagorie, kde je Mantikora téměř nesmrtelná ( že by pobila x měst, to se mi nezdá...a hydra jí taktéž nepřemohla :) ) a po pravopisné stránce brutálně zk*rvená čeština...ani zde nenapíšu žádný příklad, jelikož už pouhým rychlým proletěním textu okem nějaký ten paskvil najdete...palec dolů....všechny palce a prsty na nohou a rukou dolů :hmm
 

DeletedUser1324

Guest
Kritika

Takže si přeješ kritiku. Ani nevím jak na to mám pořádně reagovat:)
Začneme od toho lepšího...

Místy jsem se opravdu musel smát - a to né kvůli něčemu vtipnému co jsi tam chtěl napsat ale kvůli celkově provedenému ději - je to tak malicherně naivní že to až není možný:))) Nechci aby to znělo nějak špatně. Kdybys byl dospělý člověk tak si asi klávesnicí rozbiju hlavu - a potom i tobě:)))) - ale odhadem tipuji že ti je tak 10-14let a nejlepší na tom je tvá snaha.

Ale ta tvoje čeština!... Tady nikdo nemůže pominout tvůj věk ať je ti kolik chce je to prasečina největšího kalibru.Tohle bych nechal - určitě chápeš - nebo se mi opravdu udělá zle po druhé...
Zavřeme oči a obejdeme do mrtě pravopisných chyb co tam máš... Zůstává ti tam ještě plno věcí které absolutně nedávají smysl a nemají žádnou logickou návaznost - jestli si to po sobě několikrát přečteš uvidíš to tam - hledat to nehodlám z důvodů výše uvedených.

Hodně štěstí do budoucna mladý spisovately,
Eldorass
 

DeletedUser

Guest
strašnej pravopis tohle kdyby vidět učitel češtiny tak by tě asi zabil :cool:
 

DeletedUser

Guest
Mno, v první a nejhorší chyba jaké ses tady dopustil byla, žes na to nedal "Varování ministersta zdravotnictví: Čtení tak nestoudné hovadiny způsobuje vnitřní krvácení a rakovinu očí"

Chyby jsou druhá věc, ale co mě totálně zničilo bylo, že jsi to psal jako scénář k nový telenovele, ne jako fantasy příběh. Zvolávání "Mantikoro, mantikoro, ty si nedáš říct" mě donutilo k záchvatu smíchu, stejně jako některé další šílenosti cos tam napsal. Ovšem co by ti šlo, mohl bys psát takový ten typ parodie jako je Babička tuším od Jaroslava Vrchlického.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru