1. Vážení hráči! Dne 2.4.2019 nový svět - Gela otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Divy Světa Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 17. dubna proběhne aktualizace na verzi 2.186. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Představte sebe světu Hyperborea!

Téma v sekci 'Svět Hyperborea' založené uživatelem Jonik, 4. pro 2012.

1. Jonik

Jonik

Registrace:
    23. úno 2010
    Vážení hráči,
    připravili jsme zde pro Vás téma, abyste se lépe poznali s ostatními hráči tohoto světa. Ať už jste tedy v této hře naprostý nováček, nebo zasloužilý veterán, nebojte se a využijte této možnosti!

Doporučovaný formát* (zkopírujte si jej do Vašeho příspěvku, a poté jej jen upravte):
    Jméno: Jak se jmenuješ na na tomto světě (nebo i v reálném životě)?
    Moře: Na jakém moři hraješ?
    Aliance: V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Jsi s ní spokojen?
    Předchozí světy: Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu (nebo Tvá aliance)?
    Zajímavosti: Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Máš ve hře více nepřátel než přátel? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc?

*Samozřejmě, že nemusíte odpovídat na všechno, je to jen a jen na Vás...

Příklad:
    Jméno: Jonik
    Moře: 56
    Aliance: Aliance nevedu, hraji sám za sebe.
    Předchozí světy: Hrál jsem všude možně, ovšem nic závratného.
    Zajímavosti: Jsem obránce, jenž si střeží svoji polis, a kterou nikomu nikdy za nic nedá. Grepolis hraji už více než rok, bydlím na Valašsku, mezi mé zájmy patří cyklistika a rybaření...

Případná diskuze je vítána!

2. Meno:postrelená kačka
    More:54
    Aliance:Gladius Ignis
    Predchádzajúce svety:Sk delta a Kappa
    Zaujímavosti:som taký útočný námorný typ.Hrávam futbal,hokej aj tenis

Jonik za toto poděkoval/a.
  3. Jméno: tartaros19982
    Moře: 54
    Aliance: Gladiators
    Předchozí světy: hrával jsem na starém světě KAPPA a eta pod jménem marek1998 2
    Zajímavosti:asi před třemi lety jsem začal poprvé hrát, ale pak sem toho na nějakou dobu nechal a teť jsem se vrátil a začal hrát na světě HIPERBOREA a XI.

Naposledy upraveno moderátorem: 3. úno 2013
  4. návrtka7

návrtka7

Registrace:
    28. úno 2012
    Jméno: návrtka7
    Moře: 45
    Předchozí světy: Mým hlavním světem je Zeta. Hraji už (sice občas zuby nehty) přes 2 roky. Vystřídala jsem už mnoho aliancí a poznala mnoho báječných lidí. Když bylo ještě na Zetě hodně lidí (asi tak 3000), byla jsem velmi nadšená, když jsem přesáhla v žebříčku 1000.
    Zkouším tedy něco nového. Hrála jsem na hodně světech, ale vždy jsem to prostě vzdala. Teď jsem zvědavá, jak se to povede tentokrát.
    Zajímavosti:Mezi mé záliby patří hlavně hraní na flétnu a keybord. A pak také ráda píši a miluji čtení. Také hraji volleyball a plavu.

Naposledy upraveno: 1. bře 2013
    Jonik za toto poděkoval/a.
  5. štírek

štírek

Registrace:
    15. čer 2013
    Jméno:štírek
    Moře:56
    Aliance:Vlčí legie Akademi

6. DOROTHY

DOROTHY

Registrace:
    15. čer 2013
    Jmeno: DOROTHY
    Moře:56
    Aliance:Vojenská Akademie
    a i štírek je v alianci

7. Micino

Micino

Registrace:
    2. srp 2015
    Jméno: Micino
    Moře: všude možně
    Ally:
    Trpaslíci

Trpaslíci jsou sice malý, ale houževnatí a hodně unesou.
    Nechceš patřit i Ty do řad Trpaslíků??...[​IMG]