• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Představte sebe světu Ný!

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,
připravili jsme zde pro Vás téma, abyste se lépe poznali s ostatními hráči tohoto světa. Ať už jste tedy v této hře naprostý nováček, nebo zasloužilý veterán, nebojte se a využijte této možnosti!

Doporučovaný formát (zkopírujte si jej do Vašeho příspěvku, a poté jej jen upravte):
HTML:
[B]Jméno:[/B] Jak se jmenuješ na Lambdě (nebo i v reálném životě)?
[B]Moře:[/B] Na jakém moři na Lambdě hraješ?
[B]Aliance:[/B] V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Jsi s ní spokojen?
[B]Předchozí světy:[/B] Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu (nebo Tvá aliance)? 
[B]Zajímavosti:[/B] Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Máš ve hře více nepřátel než přátel? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc?

*Samozřejmě, že nemusíte odpovídat na všechno, je to jen a jen na Vás...

Příklad:
Jméno: Jonik
Moře: 56
Aliance: Aliance nevedu, hraji sám za sebe. :)
Předchozí světy: Hrál jsem všude možně, ovšem nic závratného.
Zajímavosti: Jsem obránce, jenž si střeží svoji polis, a kterou nikomu nikdy za nic nedá. Grepolis hraji už více než rok, bydlím na Valašsku, mezi mé zájmy patří cyklistika a rybaření...

Případná diskuze je vítána!
 

DeletedUser352

Guest
Ahoj, v reálnom živote sa volám Peter a mám 17 rokov :) Pochádzam zo Slovenska, konkrétne z malého mestečka menom Šurany. Chodím na SOŠ Elektrotechnickú, na ktorej som v treťom ročníku.
Moje záľuby a záujmy sú hlavne priateľka a online hry. Tejto online hre by som sa chcel venovať naplno kvôli nej som prestal hrávať iné hry. Chcem tu niečo dosiahnuť :) Športujem ,len rekreačne a to hrávam streetbasketbal :) Môj nick v hre vznikol tak že ani neviem :) Tak to už je asi všetko o mne už ani neviem čo mám napísať :) Hrám na mori 45 :) Som v aliancii Achaea :) Hrám aj vo svete Mý :)
 

DeletedUser

Guest
Jméno: lioke- ( zde salupos )
Moře: 54
Aliance: Ztracené ostrovy
Předchozí světy: epsilon
Zajímavosti: Jsem útočník, grepolis hraji nějaký ten rok

tak, kdopak se představí po mne ? Spoustu vás znám z epsilonu, z aliancí, cassus, draci, prasátka, GW atd. no a spoustu neznám :)
 

DeletedUser

Guest
mě taky znáš, to su přece já - Zdeněček

hral jsem na světě epsylon za nejlepší alianci Gods Warriors, teď hraju za alianci Ztracené Ostrovy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
medvěde u nás na fóru máš odkaz, jinak je to zde na fóru svět NY, alianční kronika, co kdyby někdo založil za nás téma a řekl něco o tom, jak jsme úžasní a jakého máme skvělého taťku, vedení :)
 
Nahoru