• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Přehled útoků do aliance

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6162
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6162

Guest
Přehled útoků do aliance

Koncept: Mohlo by tam zavést záložka "Útoky" do aliance a oprávnění "Může vidět útoky na člena aliance", aby mohli členové aliance vidět útoky na jiného člena aliance, spojenci mezi sebou nevidí, pouze vlastní aliance. Tam nebude zobrazovat dokončené útoky, pouze aktivní útoky, pokud útok dorazil do cíle, smaže ze seznamu. Pokud já člen aliance útočím na jiného nepřítele, to v seznamu nebude, pouze nepřítelova útoky proti mě.

Důvod: Aby mohli členové aliance vidět útoky na člena aliance, aby ve fóru aliance nebyl spam.

Detaily: Přidat tam oprávnění "Může vidět útoky na člena aliance" do Členové (viz. obrázek).

Grafika: Stačí přidat záložku "Útoky" do aliance a přidat oprávnění do "Členové" a je to hotovo.

Rovnováha: Nemůže být ani není narušena.

Podvádění: Podvádět nelze.

Závěr: Lidi, souhlasíte s tím a pošlete toto do Německa a udělá toto v nejbližších době. Za případnou špatnou skloňování a gramatiku se omlouvám.


Obrázky:
Oprávnění "Může vidět útoky na člena aliance" bude umístěno zde: útok oprávnění.JPG
Útoky bude vypadat takhle: aliance.JPG
 

DeletedUser

Guest
tyto nápady zde byly už v dobách kdy byl Grepolis spuštěn.. Zásadně nesouhlasím, je to dobré akorát pro pasivní lamy co si neumí říct o podporu, je to další podpora pro už tak moc podporované obránce.. a rovnováhu to naruší celkem závažně.. protože bude stačit jeden člen aliance na hlídce.. ted s emusí hezky snažit všichni.. takže to jen a jen poškodí aktivní hru..
 

DeletedUser

Guest
fakt ne nikdo by si nehlídal městečka, to by jen uškodilo....
 

DeletedUser

Guest
Nápad dobrý, ale souhlasím se sultanem. Takhle to funguje a hrajou lidi, kteří u toho chtějí být. Takhle by tam mohl být kde kdo jen pro okrasu a nemusel by mít strach, že se mu o město nikdo nepostará, kdyby byl pod útokem.
 

DeletedUser6162

Guest
Nápad je vynikající a musí posílat do Německa. Jako ve hře KingsAge to mají, screen ukážu později.
 

DeletedUser

Guest
Jak říkám, nápad je to skvělý. KA jsem hrál dlouho a je to skutečně dobrá věcička - přehled útoků na alianci. Ale jak říkám, tady to takhle funguje a hraje se i bez toho. Všechny hry nemohou být stejné ;) :grepolis
 

DeletedUser6162

Guest
Já jsem nevymyslel, aby bylo výhodné pro lamky, ale pro všechny aliance. Zobrazí se pouze když útok probíhá, když útok je u cíle a dobojováno, ze seznamu je smazáno. To furt nevšimne hráči. Můžete takový návrh poupravit a popřípadě mohu pozměnit tak, aby vyhověla co nejlíp vás. Tak navrhněte a já rozhodnu.
 

DeletedUser

Guest
Ale ono to nikomu než "lamkám" pomáhat nebude. Hráči si města obstarají sami, nebo si napíšou na fórum pokud potřebují pomoci.
 

DeletedUser7382

Guest
Není proč... Tvůj nápad je dobrý, nicméně s ním hluboce nesouhlasím, v podstatě už Sultan všechno napsal. Nemyslím si, že se to pošle do Německa.
 

DeletedUser6162

Guest
Není proč... Tvůj nápad je dobrý, nicméně s ním hluboce nesouhlasím, v podstatě už Sultan všechno napsal. Nemyslím si, že se to pošle do Německa.
Chcete asi mít obtížnou hru pro každého, toto je pomůcka pro každého, ulehčí hru i pro každého (mě nevadí, pokud bude v součástí prémia kapitána).
 

DeletedUser

Guest
Hra je lehká dost, akorát jak říkáš, pokud by si ji chtěl ještě někdo ulehčovat, tak by to jako součást premia nebylo špatné. Další bonus do sbírky. Já osobně tedy premium nepoužívám.
 

DeletedUser

Guest
Nápad je vynikající a musí posílat do Německa. Jako ve hře KingsAge to mají, screen ukážu později.

Musí?? musí se umřít...
Pepkas ve hře, která je odkoukána od jiné tak dokonale, že její tvůrci musel platit odškodné za poškození autorských práv, našel vlastnost, kterou odkoukal do další hry.. takže asi musíme mít všechny hry jak přes kopírák?!?!?
není to vynikající nápad.. je to prostě opsaná záležitost, která se sice může líbít, a může být i hezká, ale z této hry by udělala dokonalou frašku a nehratelné divadlo.. zapomeň.. vzhledem k "originalitě" tohoto nápadu si troufnu pochybovat že ho někdo vůbec pošle do německa, natož aby ho tam někdo schválil..
 

DeletedUser7382

Guest
A i kdyby to nebylo zkopírované, tenhle nápad bych nepodporoval, protože s ním nesouhlasím.
 

DeletedUser

Guest
nebudu to tady vypisovat znova. Souhlasim s tim co tady byloreceno jiz prede mnou.
 

DeletedUser

Guest
Nápad je vynikající a musí posílat do Německa. Jako ve hře KingsAge to mají, screen ukážu později.
Omlouvám se za spam, ale tady to zavání přehnaným sebevědomím a pocitem neomylnosti - Za mne tedy opravdu ne.
BTW: Hlídej si prosím odkazy na jiné browse hry, než od Inna... Příště by se to neobešlo bez karty
 

DeletedUser6162

Guest
Omlouvám se za spam, ale tady to zavání přehnaným sebevědomím a pocitem neomylnosti - Za mne tedy opravdu ne.
BTW: Hlídej si prosím odkazy na jiné browse hry, než od Inna... Příště by se to neobešlo bez karty
Pokud tam není klikací odkaz, jen slovo, tak to nevadí, vadí jen když je odkaz (kliknu a přemístí na hru KingsAge). Rizaeli, pokud chceš vidět tu hru, můžu ti dát sem odkaz.
 

DeletedUser

Guest
Tohle tu neřešme... Reklama to je - je to zmínění produktu od konkurenční firmy... Ale jak jsem už psal. Už to neřešme :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru