• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Přesun témat na sdíleném fóru

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Je to spíš nedodělek než nápad, ale když se tu bere jako nápad i spoiler na aliančním fóru, tak proč ne tohle, že... v DK dávno funguje obojí.

Koncept:
Jak jistě zakladatelé, správci a moderátoři fór aliancí velmi dobře vědí, jakmile se nasdílí fórum s další aliancí, zmizí funkce pro přesun témat(threadů) mezi záložkami(topicy). Návrh je prostý: aby tam zůstala.

Důvod:
Aby se dala přesouvat témata, která hráči nevhodně umístí, tam, kam patří, dále stará témata do archivu atd., zkrátka aby se dalo řádně spravovat sdílené fórum tak, jak je to běžné v DK.

Detaily:
Doufám netřeba.

Grafika:
Netřeba.

Rovnováha:
Neovlivní.

Podvádění:
Žádné.

Závěr:
Děkuji za pozornost a snad i kladné vyřízení :eek:)
 

DeletedUser

Guest
já dám vám ano tvůj problém mě štve a tak jsem pro tento nápad ANO
 

DeletedUser

Guest
OKi řeknu Charonovi ať to omrkne a případně pošle do Německa všechno zaráz..

Nápady nemusí být převratné, naopak podobné detaily které stojí za vylepšení, ale jsou nenáročné mohou být daleko vítanější protože hru pomalinku vylepšují k hráčově libosti:)
 

DeletedUser5567

Guest
Jsem línej zakládat další vlákno a nějak jsem nenašel vhodnější, tak t spamnu sem: Nemohlo by se nějak zařídit, aby se nemusely příspěvky ve fóru mazat po jednom - čili verze zakřížkovat co smazat, zbytek nechat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru