• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Plánovač výzkumů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser991

Guest
Zdravím,

předem se omlouvám jestli postuji návrh, který již přednesený byl. Kvůli pracovnímu vytížení nemám čas vše pročítat.


Koncept:
Po kliknutí na akademii se pod modrou "lahvičku" umístila ještě jedna pro plánování výzkumů. Hráči by tedy měli možnost nanečisto "zaklikat" výzkumy, které do budoucna chtějí v daném městě vyzkoumat a okamžitě by věděli, zdali jim vystačí výzkumné body či nikoli.

Důvod:
V tuto chvíli si každý hráč musí složitě počítat někdě "vedle".

Detaily:
-----
Grafika:
Další lahvička, tentokrát však s šedou tekutinou :)
Rovnováha:
Neschopní lenoši jako já budou mít nyní možnost si rychle naplánovat budoucí rozvoj města

Podvádění:
-----

Závěr:
Jedná se o podpůrnou, neškodnou utilitku
 

DeletedUser7382

Guest
Není to špatné, vlastně celkem dobré. Ale nemyslím si, že je to nutné, vlastně mi to neschází. A když už by se to mělo objevit, tak bych to dal jako novou záložku v akademii hned za zkoumat a vrátit.
 

DeletedUser991

Guest
Tak neupravím, nezobrazuje se mi ta možnost....ale nová záložka je určitě lepší.
 

DeletedUser7382

Guest
Můžeš maximálně po 60 minutách. A upravit to není potřeba. Kdo si přečte i komentáře, bude mu jasné konečné znění návrhu. Pokud jsou v návrhu výraznější změny, dělává s to tak, že se zkopíruje původní, změní se, co je potřeba a vytvoříš nový příspěvek s novým zněním. Ale teď to není potřeba, je to jen taková drobnost.
 

DeletedUser

Guest
neupravuj to:) jednak nemůžeš jednak je to zbytečené.. Dan má pravdu... :)
osobně bych to přijal maximálně jako prémiovou funkci..
není to špatný nápad, ale podle mě by hráči měli svoji kvalitu prokázat vlastním myšlením... počítač by neměl všechno dělat za ně...
 

DeletedUser991

Guest
Já prokazuji svoji kvalitu myšlení každodenně v práci. Každý minuta k dobru se hodí. Ale jak myslíte pánové.
 

DeletedUser

Guest
Ako premium asi ne. Ten planovac by si pouzil raz za rok. Ked uz budes mat vyratane a rozhodnute, ze ktore vyskumy robit, tak uz ho predsa nepotrebujes. :)

Osobne si myslim ze toto sa do hry neprida, tvorcovia su na taku zbytocnost lenivi a okrem toho teraz maju viacej roboty s inymi vecami.

Ked chces tak ja som takyto planovac vyskumov vytvoril v exceli. Mozem ti ho poslat. Len napis kam. Ale radsej mi napis spravu. Neviem kedy budem znova citat tuto temu. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru