• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Novinka Pokročilé filtry hrdinů

Ahoj,

často přesouvám hrdiny tam, kde je zrovna potřebuji (hlavně do nových měst) a přijde mi, že jejich vyhledávání má hrubé nedostatky, samozřejmě nakonec je najdu podle paměti, ale to úplně není ideální, že?

Jejich bonusy a efekty jsou pouze v jejich popiscích, co navrhuji je, je lépe třídit podle bonusů, možná bych přemýšlel o přidání klikatelných ikonek (surovin, budov, mýtických jednotek, běžných jednotek, lodí apd...), samozřejmě nemusí to být ikonky, prostě jen filtrování dle jejich bonusů pro mnohem snadnější a rychlejší hledání.

To nezní tak špatně, ne?
 
Zcela upřímně by to nemuselo být špatné. Také by to chtělo nějak vylepšit přidávání hrdinů do simulátoru... to je bolest
 
Tak kolik máš v pozdní fázi hry reálně hrdinů? Max 20 ne? Mě přijde že za ten čas čo budeš filtrovat tak můžeš toho hrdinu najít i ručně ne? :D
Nebo možná jsme to špatně pochopil ale filtry dávají většinou smysl jen u většího počtu položek
 
Jasně - hrdinů tam zase tolik není, ale bylo by to snadnější mít na to jednoduché filtry, třeba já hraju Grep bůhví jak dlouho a do dnes si některé nepamatuju a musím hledat jejich popisky, a když nebudeme brát v potaz mě (s asi špatnou pamětí), tak by to bylo vhodné i pro nováčky či méně zkušené.

Pak by to ještě teoreticky nemuselo být filtrování, ale každý hrdina by mohl mít ikonku toho, co přesně ovlivňuje, to by taky šlo.
 
Zbytečnost dle mého, používám tak 8 hrdinu a z toho přesouvám tak 3-4, hrdinové bych řekl že jsou přehlední dost jsou tu jiné věci které jsou zabugované např přecházení do města na mobilu :D
 
Nahoru