• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

povídka- SaraS

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Je to už 24 hodin od mého posledního přihlášení. Doufám, že se mé království, skládající se z několika mála vísek, mezitím nevzbouřilo. Ale blbost, na to jsou to moc velcí strašpytlové, vědí totiž, že ten, kdo se vzbouří, tak je okamžitě odeslán do války a z tý se jen tak někdo nevrátí. Takže konec fantazírování o vzbouřencích, vždyť tady už hodnou chvíli koukám na přihlašovací okénko s přemýšlím o nesmyslech. Zadávám svůj nick a mačkám tlačítko přihlásit. Ale hra nereaguje! Vždyť se přece proti mně opravdu nemohli vzbouřit! Nemožné! Uff, opravdu nemožné, vždyť já nezadala heslo! To se opravdu může stát jenom mně. A už jsem konečně ve hře.

Trochu se uklidňuji a chci se vydat na cestu po svých sedmi dědinkách, ale ať koukám, jak koukám, vesničky nikde!? Přece nemohly, všechny, slehnout z povrchu zemského. No konečně. První, druhá, třetí...? To je jediné, co mi zůstalo? Tihle tři malí pišišvorové? Vždyť snad ještě ani nevynalezly kolonizační lodě. Obyvatelů je tam poskrovnu a jak koukám, tak vyspělostně jsou snad ještě v době kamenné. Ale vždyť to je blbost, za 24 hodin mi nemohli sebrat čtyři vesnice! Navštívím alianci, ta snad bude vědět, co se to tu děje. Vejdu do hlavní budovy naší aliance, rozhlédnu se, ale nikde nikdo. To už jsem tu zůstala sama? Bez aliance? A ještě k tomu většina vesnic v čudu? Skvěle.
Ukládám se na své lůžko a jdu spát. Snad bude ráno moudřejší večera, o když o tom velmi pochybuji...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru