• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Průnik

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zajímala by mě přesná specifikace průniku člunů přes obranu válečných lodí na pevninu k boji s pěchotou obránce.

Na wiki je to strašně vágně popsané. Akorát víme přesně, že 2x snižuje sílu lodi, ale ne kolikrát zvýší šanci na průnik...

Jsou k tomu nějaké přesnější informace - ideálně konkrétní čísla, díky
 

DeletedUser

Guest
záleží na počtu ohnivých lodí co s přepravkami vyšleš, kolik má obránce birém, štěstí co máš v útoku, přesný vzoreček není, nebo ho nemá, zkus i simulátor.
Zkus v simulátoru raději zadat štěstí -30% , počítat s horší variantou
 

DeletedUser

Guest
Možná si trochu nerozumíme, já se ptám, jaký je konkrétně přínos výzkumu průnik, prostě něco konkrétního?

Bez ohledu na další proměnné, počty lodí na obou stranách, štěstí atd.

Toto by mělo být řečeno zcela jednoznačně, když se 2x sníží síla lodí tak se xkrát zlepší šance na proplutí oproti normálu...
To x je třeba dodat...
 

Thasoss

Grepolis tým
To x se liší podle počtu bojových lodí v přístavu. Pokud pošleš 30 ohnivek na několik set birek, moc efektu to mít nebude jak s průnikem, tak i bez - průnik bude jinak efektivní proti menšímu počtu birém, než proti většímu... proto jak psala salup - zkoušej si to v simulátoru. Vzoreček na to snad ani nikde není. Na EN wiki, ani na té naší jsem ho tedy nenašel.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru