• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Proč nemáte premium?

Proč nemáte premium?

  • je to moc drahé, nestojí mi to za to

    Hlasy: 47 43,9%
  • nemohu platit, nevyhovuje mi způsob platby

    Hlasy: 7 6,5%
  • mám s platbou problémy, už to nechci zkoušet

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen jsem to jednou(dvakrát) zkusil(a) a to mi stačí

    Hlasy: 10 9,3%
  • nebudu hrát aktivně, nepotřebuji premium

    Hlasy: 1 0,9%
  • nejsem spokojen s hrou, stejně chci skončit

    Hlasy: 1 0,9%
  • odmítám něco takového platit

    Hlasy: 26 24,3%
  • jiná možnost (specifikuj v příspěvku)

    Hlasy: 15 14,0%

  • Celkový počet hlasujících
    107

DeletedUser

Guest
Neutrácím za něco co by mě mohlo přestat bavit

Já nemám Premium z důvodu že já za hru neplatím, nejsem závislej a navíc mám i jiné zájmy, kdyby mě hra přestala bavit jak dostanu peníze zpět že... :-/
Jinak se zapojuji do soutěží o zlaťáky, už jsem se zúčastnil jedné :p
Snad to vyjde, kdyby náhodou jo, tak už mám aktivovaného Správce a šlape o 106 v mém městě :D
 

DeletedUser4311

Guest
Já jsem to párkrát zkoušel na jiných hrách :D a radši se rodičů neptám :p
 

DeletedUser

Guest
Zkuste brigádu (-:... Jinak premko je podle mě k ničemu - Úspěch, sláva a moc se dá získat i bez něj, sice vám to dá víc práce, ale pak je ten úspěch 2x sladší (o:. Jsou přece lepší věci, za co ty šušně utratit
 

DeletedUser

Guest
jiná odpověď je taková, že nemám peníze, abych si kupovala výhody. A ani nevím, jestli by mi za to stálo, pač jsem se pořádně nekoukala, jaký výhody by mi to dalo. Ale takhle, jak to mám, si nestěžuji.
 
Nahoru