• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Prodloužení dovolené o Velkých prázdninách

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4783
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4783

Guest
Je léto jsem na chatě, nemám signál k interentu, ajeje... Co když na mě někdo útočí? Kolik mi vzal už měst? Má dovolená už přeci vypršela...

Ahoj
Chtěl bych navrhnout, že by o Velkých prázdninách by byl Režim dovolené neomezen.

Důvod: Některým hráčum vadí, že když jsou třeba na chatě, stanují, tábor, tak mají aktivovaný režim dovolené. Za 35 dní vyprší a teď městečko leží na náhodě, jestli bude pořád moje, nebo už si tam bude stavět jiný hráč.

Detaily: Režim dovolené by od pátku 1.července do středy 31.srpna by byl neomezen.

Rovnováha: Změnilo by se to, že hráči budou méně opouštět Grepolis kvůli toho, že jim někdo sebral vesnici, aniž by se mohli bránit. Přeci několik hráču takhle končí...:(

Podvádění: Nelze, jedině když by si někdo aktivoval dovolenou schválně, aby na něj nikdo neútočil.

Závěr: Já doufám, že tento návrh InnoGames schválí, protože bych fakt nerad stavěl vesnici odznova:(
 

DeletedUser

Guest
S tímhle návrhem já souhlasím. Mám s tím vlastní zkušenosti.. Naštěstí jsem si vždy poradil ;) co bych pro grep neudělal :)

Ale pokud by byla nastavena záložka s aktivací dovolené, která by se dala spustit až 1. července a funkčnost této dovolené by přestala 31. srpna, bylo by to dle mě velmi dobré. Samozřejmě s tím, že by se dala dovolená přerušit a opět aktivovat až po nějaké kratší době.
Hráči pak sice nebudou končit atd., ale zase bez této možnosti dovolené se hra aspoň vykrystalizuje a zůstanou nám tu jen "praví" hráči ;)

Toť můj názor.
 

DeletedUser

Guest
Velmi pěkné - a teď, jaké by to mělo doopravdy důsledky:

Předpoklady/Návrh:
Dovolená, kterou by mohli hráči aktivovat začátkem prázdnin a končila by jejich koncem. Čas k aktivaci by se zkrátil.

Zneužití
Na hráče půjde útok, dá si dovolenou, protože čas na její aktivaci je zkrácen.
Když si nastaví více než polovina hráčů dovolenou, nebude na koho útočit. Hru opustí aktivní hráči a někteří se z dovolené už nevrátí - rozuměj nebudou pokračovat ve hře. Úbytek hráčů bude obrovský. Světy nehratelné.
Takové nastavení by se muselo aktivovat na VŠECH Grepolis serverech.
Pokud by si dalo dovolenou větší procento lidí, přišla by firma InnoGames o zisky z kupování prémiových výhod, musela by propustit zaměstnance, ubrat servery, zmenšit frekvenci aktualizací, pozastavit či zrušit vývoj nových her.

Uvědomte si, že dát takovou možnost do hry je prakticky to samé, jako bychom zmrazili celý Grepolis na 2 měsíce.

PS: Takový katastrofický scénář je celkem reálný, tudíž bych doporučoval si návrh první promyslet naprosto do důsledků. Vidět věci i z druhé strany, zkusit si o tom podiskutovat v alianci, mezi přáteli a pak, až návrh bude mít hlavu a patu, dát ho na fórum. "Formulář" není z naší strany "buzerace", ale měl by nabádat k přemýšlení.
 

DeletedUser

Guest
Tak naštěstí tu máme náš Grepolis team, který nám vše podá i z té druhé strany :)
Přecházím na stranu "Ne dovolené" :D ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru