• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

rušení stavby budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept: Chtěla bych, aby při stavbě budov v senátu, aby šla následně zrušit i ta 1. z leva a ne jenom ta úplně vpravo.

Důvod: Když dám stavět víc budov a pak chci z nějakého důvodu zrušit tu 1. ve frontě, tak musím rušit i všechny ostatní a přicházím o suroviny.

Detaily: Přidalo by se tlačítko rušení budov i k těm ostatním a ne jenom k té poslední.

Grafika: Myslím že není třeba.

Rovnováha: Nebude to mít žádný dopad na rovnováhu hry.

Podvádění: Nenapadá mě.

Závěr: Myslím že není třeba.
 

DeletedUser

Guest
chce to více plánovat, dvakrát měřit a jednou řezat:)

rovnováhu hry to teda naruší.. každý zbrkloun bude moct napravit chybu za kteoru by měl jinak pykat... znevýhodní to hráče co u hry trochu přemýšlejí..
 

DeletedUser7382

Guest
Asi jo, ale každý se občas splete. Mě se to stalo jen jednou a to u trénování pěchoty v kasárnách. Nic závažného, naštěstí.
 

DeletedUser

Guest
Mne sa ten navrh paci.

A myslim ze rovnovahu hry to nenarusi, lebo to aj tak takmer nikdy nepouzivas. Ak si aj budovu zrusis tak sa ti vrati len 90% surovin co neni efektivne a este ti aj prepadne vsetok cas.

Moc som ani nepochopil preco to je tak, ze sa moze zrusit len posledna budova. Naprogramovat aby sa dali zrusit vsetky budovy nie je tazsie nez spravit aby sa dala zrusit len jedna.




Horsie je to v kasarnach. Tam by to rovnovahu naozaj narusilo. Ale tento navrh sa tyka senatu a nie vojakov. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6244

Guest
Jenom bych něco doplnila k tomu podvádění, protože podle mě to lze.
Dejme tomu, že hráč má malé město, ve kterém ještě není např. chrám. Má hradby úrovně 5 (nemá správce).
Naklikal stavby takto: Hradby na úroveň 6, a potom Chrám na úroveň 1.
Kdyby potom zrušil první budovu (tj. hradby), tak by se mu postavil Chrám i přesto, že nemá hradby na dané úrovni.
Toť můj názor.

Barýs
 

DeletedUser

Guest
Barýs: To těžko, protože při vracení stavby budov se strhává 10% z vrácených surovin.
 

DeletedUser

Guest
Nie Cede! Tu ide o to ze pre splnenie podmienok pre stavbu chramu potrebujes mat hradby na 6 uroven. A ty by si dal kliknut na hradby 6, takze by si mal splnene podmienky a dal by si ako dalsiu budovy chram. Potom by si hradby zrusil ale chram by ti v zozname ostal aj ked este nemas hradby.

No takze to nakoniec take jednoduche nebude. Museli by tam pridat kontrolne podmienky ktore by zabezpecili aby sa budova nedala zrusit ak by tym porusila podmienky pre ine budovy.


No a toto Nemci urcite robit nebudu. :) Musia kradnut peniaze od hracov, tak nemaju kedy robit poriadnu robotu, ktoru zvladne aj student na strednej skole. :)
 

DeletedUser

Guest
Wolfy: Když postavíš chrám a následně zrušíš výstavbu hradeb, nemůžeš chrám rozšiřovat.
 

DeletedUser

Guest
Ale my sa tu nebavime o tom ci mozes chram rozsirovat!

Tu ide o to, ze v zozname stavieb ktore si dal aby sa postavili mas hradby a chram. Ak by si zrusil hradby, tak ti chram v zozname zostane. Novu uroven nebudes moct zadat ale chram v zozname sa ti dokonci a postavi.

A programatori budu musiet pridat nejake podmienky ktorym zabezpecia aby sa ti ten chram nepostavil. A na toto su Nemci lenivi.

Okrem toho bude este treba poposuvat predosle a nasledujuce stavby v zozname stavieb hlavne ak mas administratora (vtedy ich mozes mat 7). Bohvie ako to maju porobene.
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím, že debata dospěla do konečného bodu. Zbytečný návrh. Hra je plánování atd. viz předchozí příspěvky. Kdybyste k tomu chtěli cokoliv dotat, tak po rozumné SZ to otevře některý z Moderátorů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru