• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Setkání s Bohem

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý den -Hermy-
Tak tedy píši na tuto soutěž témá mě velice zaujalo :)
Určitě by mě zajímalo jak to v té době chodilo a zajímalo by mě a jaký mají pohled na svět očima boha :)
Ať by to byl/a bůh/bohyně
Zeus – nejvyšší řecký bůh, vládce nad bohy i lidmi
Héra – manželka Zeuse, ochránkyně manželství, posvátnosti a neporušitelnosti manželství
Hádés – bůh podsvětí
Poseidón – bůh moří
Hestie – bohyně rodinného krbu
Démétér – bohyně plodnosti země a rolnictví
Athéna – bohyně moudrosti a vítězné války, ochránkyně statečnosti, spravedlnosti a umění
Apollón – bůh slunce a světla, lékařství, hudby, poezie, umění a čistoty
Artemis – bohyně měsíce, ochránkyně přírody a zvěře, vášnivá lovkyně
Héfaistos – bůh ohně a kovářství, zbrojíř bohů a ochránce řemeslníků pracujících s ohněm
Arés – bůh války
Afrodíté – bohyně krásy a lásky
Hermés – bůh obchodníků, poutníků, řečníků, atletů, vynálezců, podvodníků a zlodějů
Nejde vlastně o to s kterým bych se chtěl setkat protože každý z nich měl nějaký přínos pro řeky :)
Ale kdybych si měl vybrat tak si vyberu Zeuse protože viděl do lidí a dokázal je změnit :)
Chtěl bych se ho zeptat jaký on má pohled na řecké bohy/bohyně a co by sám chtěl změnit :)

Zeus
-Je teplý letní večer v řecku. když tu se z jiněhož nic objevím v řecku procházím se po koloseu a přemýšlím jaké by to bylo se setkat s jední z bohů řečka celé hodiny sem přemýšlel jak by to šlo udělat poté mě napadlo že kdyby si vymyslel vlastní příběh...

Dne 16.března v 21:42 jsem si usmyslel že napíšu vlastní příběh
Příběh začíná jední letní večerem kdy sem se jako dítě v řecké rodině přál setkat se zeusem každý den sem přemýšlel jak se k němu přiblížit a mít možnost se sní setkat dny uplývali a mé sny se k němu přiblížit se ztráceli a čím víc sem si přál se sním setkat tím mé pocity se ztráceli čím více jsem se modlil tím víc pocitů sem měl a pak jednoho dne se stala ta možnost že sem se mohl setkat se zeusem nikdy se nedoufal že tento den nastane proto sem nevěřil že se to vůbec děje ale poprosil sem ho jestli by mě mohl vzít do nebes abych se podíval na svět jeho očima a on souhlasil a já byl v sedmém nebi hned jak jsme viděl problémy všech obyvatelé řeckého města došlo mi že lidé to nemají tak lehké v tom životě ukázal mi že každý se dá změnit na lepšího člověk strašně moc sem mu byl vděčný že mi ukázal i jiný pohled na svět :)

Vím že tohle není nic moc ale zkusil jsem to :)
 

DeletedUser10054

Guest
ahoj mohl bych se zeptat tvoje celá soutezní prace zacina : urcite by mne zajimalo ... nebo dne 16.března ... ??
nevím proč to řeším ale jen bych to chtěl vědět kazdopadne je to pekne
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,prosím tě je to celé :)
Ale toho 16 března o tom začínám jakoby vyprávět ;)
To první je jakoby úvod :)
 

DeletedUser6172

Guest
to se už fakt nedá, bolí mně oči....viz: potkat zeuse!!!....nebo "Nejde vlastně o to s kterým bych se chtěl setkat protože každý z nich měl nějaký přínos pro řeky...."...předpokládám, že výše jmenovaní bohové, pracovali pro společnost Vodní toky s.r.o, nebo to byli bohové říční....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru